Opinie klientów o W rytmie mora, mora

4.4 /6
47 
opinii
Intensywność programu
4.6
Pilot
4.7
Program wycieczki
4.5
Transport
3.5
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tadremo 30.12.2018

MADAGASKAR, CO ZABRAĆ

Madagaskar=dużo dzieci Chcialam podpowiedzieć co można zabrać w ramach podarunków dla miejscowych dzieci. Potrzeby są duże, ja podzieliłam sobie na male woreczki zestawy: kredki,ołówki ,notatniki. Bardzo fajnie sprawdziły sie zabawki z jajek niespodzianek moich dzieci, również podzielone po 7-10szt w torebeczki foliowe.Bardzo dużo radości sprawiła piłka do gry w noge podarowana miejscowej szkole(kupiliśmy na miejscu). Pamiętajmy również o młodzierzy ja przygotowalam próbki perfum (trzeba bylo pokazać jak to się używa) radość na twarzach bezcenna.Jeśli macie możliwość weźcie ze sobą środki higieniczne dla młodych dziewczyn(podpaski,wkładki,mydełka,itp) wszystko się przyda.Idealnym zabespieczeniem przed upałem dla nas byla PIELUCHA TETROWA (bezcenna, 2szt na osobę). mokrą zakładaliśmy na szyję, na głowe, na rekę, na butelkę ... obniżala temp o 2-3 stopnie.

6.0/6

Sebastian, Opole 07.01.2019

Mora, Mora

Madagaskar to wyspa pięknych krajobrazów. Widok pól ryżowych na tle przepięknych gór, zapierał dech w piersiach. Największe wrażenie robiły spotkania z występującymi jedynie na Madagaskarze lemurami. Duże wrażenie robił także widok baobabów, które miały majestatyczne rozmiary. Pomimo tego, że jest ogromna bieda, dzieci były ciągle uśmiechnięte, a z drobnego prezentu cieszyły się ogromnie. Jadąc busem pokonywaliśmy setki kilometrów, ale dzięki temu mogliśmy podziwiać krajobrazy, ludzi i ich życie codzienne. Będąc w szkole, mogliśmy obdarować dzieci podstawowymi rzeczami, takimi jak długopisy, zeszyty czy środki czystości - był to widok, który zapamiętam do końca życia.

6.0/6

Przemysław, Opole 21.01.2018
Termin pobytu: grudzień 2017

Wspaniała egzotyczna podróż

Decydując się na tę wycieczkę, trzeba wziąć pod uwagę, że jedzie się do jednego z biedniejszych krajów na świecie. Trudno oczekiwać na Madagaskarze równych i szerokich dróg oraz hoteli o europejskim standardzie. Wszystkie hotele, w których spaliśmy na trasie miały przyzwoity standard i spełniały podstawowe wymagania. Czyste łóżko, bieżąca ciepła woda i toaleta, czyste ręczniki oraz bardzo dobre jedzenie (steki z zebu :-) ). Najlepszym noclegiem okazał się ten w namiotowej lodge'y. Namiot to był tylko z nazwy :) a standard 4 gwiazkowego hotelu. Basen hotelowy oraz widoki dookoła super. Stan drógm wynagradzają przepiękne widoki oraz świetny kierowca, który w tych trudnych warunkach radził sobie wyśmienicie. Program wycieczki bogaty w ciekawe atrakcje przyrodnicze (zwłaszcza wspaniała wyprawa do Parku Isalo oraz spotkanie z lemurami w parku Vakona). Fachowa opieka oraz szeroka wiedza pilota p. Kamila, bardzo sympatyczni oraz kompetentni lokalni przewodnicy mówiący po angielsku. Zważywszy charakter wycieczki, z założenia spędza się dużo czasu w busie i nie należy na to narzekać :) Na Mauritiusie jest później sporo czasu i doskonałe warunki (Seapoint Boutique Hotel) na regenerację.

6.0/6

KRYSTYNA , BARTOSZYCE 13.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Mauritius hotel Le Meridiene Il Maurice

hotel ok bardziej czytelny opis plaży przy hotelu basen ok obsługa ok wyżywienie ok
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem