Opinie klientów o Weekend w Izraelu - Shalom Israel

5.3 /6
186 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.4
Transport
5.5
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AGNIESZKA, Warszawa 03.05.2019

Shalom Izrael

Właśnie wróciłam z wycieczki "Weekend w Izraelu". Gorąco polecam osobom w każdym wieku. Bardzo dobra organizacja, przesympatyczny rezydent, pilotka z niesamowtą wiedzą:). Pobyt wyjątkowo udany.

6.0/6

Joanna, Zahajki 30.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Niesamowicie intensywne zwiedzanie

Niesamowicie intensywne zwiedzanie w najpozytywniejszym słowa znaczeniu. Co można zobaczyć przez trzy dni - wszystko. Najważniejsze miejsca wg mojej opini zostały nam pokazana. Józio przewodnik charyzmatyczny i niesamowicie ciekawy. Nikt lepiej nie mógł nam pokazać Izraela od "środka" jak właśnie on. Czasem ciężko i gorąco ale nigdy nudno! Izrael tylko 3 i pół godziny lotu z Warszawy! Polecam wszystkim

6.0/6

Ola, Warszawa 04.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Izrael w pigułce

Na początek napiszę, że zdarza mi się podróżować samodzielne i z biurem podróży. Jeśli chodzi o ten program to jestem przekonana, że samodzielnie nie udałoby mi się go w pełni zrealizować w ciągu 4 dni, w których są przecież przeloty. Wszystko idealnie dograne. Program wypełniony, interesujący i różnorodny. Łączy w sobie miejsca ważne dla religii, takie jak chociażby Betlejem i Jerozolima. Dotykamy przy tym historii, na mnie osobiście największe wrażenie zrobiła położona na pustyni twierdza w Masadzie. No i wisienka na torcie, a więc Morze Martwe:) Nocleg w skromnym, ale czystym hotelu z bardzo dobrym jedzeniem i obsługą. Widać jednak, że wybór hotelu był bardzo przysłany, okazał się znakomitą bazą wypadową dla tego programu.

6.0/6

Leszek, Tąpadły 16.03.2020

Rewelacyjnie

Niesamowita wycieczka, choć kurtka to bardzo dużo zwiedziliśmy, bardzo mili przewodnicy ( p. Oksana i p Juzef) oraz kierownik wycieczki p. Wiktor. Wielkie dzięki za wspaniałą wycieczkę. Intensywna ale niezapomniana.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem