Opinie klientów o Barcelo Concorde Green Park Palace

5.4 /6
100 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.3
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

DOROTA, TOMASZOW MAZ 07.07.2022

Wakacie na 5

Hotele ogólnie ok pokoje czyste jedzenie dobre. Położenie i okolice w porządku. Jako minus bardzo natarczywy walizkowy poza tym obsługa ok. Trzeba wcześnie rano zająć leżaki bo potem jestem problem i niestety animacje na niskim poziomie . Ogólnie hotel polecam na wypoczynek.

5.5/6

Janusz, Wadowice 22.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Niezapomniany wypoczynek

Nasz pobyt oceniamy jako udany i wyjątkowy. Personel był bardzo życzliwy, pokój duży, czysty i schludny, łazienka komfortowa, a jedzenie różnorodne i smaczne, z elementami kuchni tunezyjskiej w głównym bufecie. Jednakże mamy dwie uwagi, które mogą okazać się cenne. W lobby przy recepcji bardzo słabo działała klimatyzacja, co przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej ok. 45°C było mocno odczuwalne, z kolei plaża mogłaby być trochę bardziej zadbana.

5.5/6

Paweł, Warszawa 23.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

super pobyt

Wszystko super z wyjątkiem zbyt młej liczby leżaków i parasoli przy basenie. O godzie 7:00 połowa leżaków juz zajęta. Jedzenie pyszne (szczególnie kuchnia tunezyjska) i różnorodne (duży wybór ryb i owoców morza). Bardzo miła i uprzejma obsługa hotelowa, serwis kelnerski do obiatu i kolacji w restauracji, to była przyjemność dawania napiwków. Rezydenka nie wie, że w hotelu można zjeść małe sniadanie przed wyjazdem na wycieczkę, transferem na lotnisko.

5.5/6

Krzysztof, WROCŁAW 04.07.2022

Pobyt w Concorde Green Park Palace Hotel

Całkowity brak informacji wewnątrz hotelowej - o wieczornych eventach, o zaistniałej zmianie sali restauracji, o ciasteczkach, podwieczorkach z kawą, o czym pisał Rainbow w programie wycieczki.
114151625
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem