Costa Caribe Beach Hotel & Resort

4.0/6 (3 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Costa Caribe Beach Hotel & Resort
Galeria (17)
Costa Caribe Beach Hotel & Resort
Costa Caribe Beach Hotel & Resort
Zaślepka wideo
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.7
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

4.5/6

leder paweł 29.11.2023

costa caribe

hotel położony tuż przy plaży na której niestety jest sporo kamieni wchodząc do pięknego karaibskiego morza, tak wiec by bezpiecznie korzystać z kąpieli trzeba udać się kawałek dalej. Dla lubiących spacery wzdłuż linii brzegowej wprost idealnie, ponieważ plaża rozciaga się całkiem daleko. hotel może się pochwalić najwiekszym na Margaricie basenem, który jest zasilany słoną wodą! sporty wodne typu siatkówka, koszykówka. Miły personel, muzyka puszczana przez animatorów w barze przy basenie od rana(nie tylko hiszpańska), co dodaje klimatu całemu otoczeniu. Posiłki w restauracji mogły być nieco bardziej uroizmaicone(choć zawsze miałem co wybrać), ale dla bardziej wymagających podniebień faktycznie może nie wystarczyć. Standard w pokojach mocno dyskusyjny. Wchodząc do środka przenosimy się do lat 90-tych i o tyle o ile meble i inne elementy wystroju pokoju mi nie przeszkadzały, to łazienka mogła być w nieco lepszej kondycji, choć hotel ma tylko 3 gwiazdki, więc nie można wymagać cudów...

4.5/6

Mariusz, Ryczów 02.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Hotel w pełni zasługujący na 3 *

Bardzo przyjemny hotel. Posiada jeden z największych basenów na wyspie. Ogród palmowy przepiękny, plaża od razu przy hotelu trochę skał wystaje ale już po lewej stronie ogromna plaża piaszczysta. Rejon bardzo cichy i spokojny, z dala od cywilizacji. Po lewej stronie w odległości kilkuminutowego spaceru wzgórze z widokiem, za którym znajduje się plaża dla lokalsów oraz bar, który współplażowicze odwiedzili i polecali chociaż ochrona hotelowa poleca nie zabierać ze sobą biżuterii i plecaków (wiadomo, po latach kryzysu boją się incydentów, które by mogły zniechęcić kolejnych turystów). Lokalni sprzedawcy uprzejmi, nie nachalni jak na bliskim wschodzie. Jedyny minus to wymagająca remontu łazienka ale zawsze czysta, może słabo doświetlona i woda nie zawsze była ciepła chociaż inni goście twierdzili, że mają wodę gorącą (nam to nie przeszkadzało więc nie zgłaszaliśmy). Pilot do klimy trzeba było pobrać samemu z recepcji bo klima odpalona była na maksa. W każdym pokoju była lodówka a na powitanie butelka wina i 2 butelki wody. Wody brakło dwa razy ale szybko awariaę usunięto (norma podobno w Wenezueli z wodą i prądem). Jedzenie smaczne, dobrze przyprawione, wybór nie największy ale wystarczający, szkoda że nie ma frytek ;) Woda w listopadzie w oceanie przyjemnie ciepła, w basenie woda słona jeszcze cieplejsza. Temperatura oscylowała koło 30 stopni, opadów przez cały tydzień brak. Wifi dostępne w trzech punktach, do pisania i wysyłania zdjęć wystarczające i nic poza tym (film obejrzeć na YouTube będzie ciężko), czasem się udało nawiązać wideo rozmowę. Hotel jak najbardziej zgodny z opisem i zasłuy na 3*, przy niewielkim nakładzie pracy nawet na 4, powoli działają w temacie, oby się udało. Jestem zadowolony i polecam każdemu!
Pokaż więcej opinii (1)

Wenezuela - Filmowy świat Rainbow

Wenezuela - Hola Wenezuela - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 1

Wenezuela - Hola Wenezuela - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 1

Wenezuela - Park Narodowy Canaima - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 2

Wenezuela - Park Narodowy Canaima - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 2

Wenezuela - Ulubione Hotele Króla Egzotyki - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 3

Wenezuela - Ulubione Hotele Króla Egzotyki - Filmowy Świat Rainbow - sezon 8, odcinek 3

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem