Opinie o Wielka, meksykańska wyprawa
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
objazd Meksyku
WITOLD HENRYK, Łask 03.04.2016 | Tagi: 56-65 lat, w parze.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka konkwista
ROMAN, BYDGOSZCZ 12.12.2019 | Tagi: 56-65 lat, w parzeMeksyk to kraj wielu kontrastów, który warto zobaczyć. Wycieczka godna polecenia
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka Konkwista
AGATA, CIESZYN 21.01.2018 | Termin pobytu: listopad 2017 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiBardzo dobra wycieczka,super podróż.Polecam.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Meksyk wielka konkwista Grzegorz i Janina
Janina 07.04.2018 | Termin pobytu: kwiecień 2018 | Tagi: 46-55 lat, w parzeProgram wycieczki bardzo intensywny, wiele miejsc pięknych, godnych obejrzenia i polecenia. Wycieczka godna polecenia, były i robaki i tequilla i inne Meksykańskie przysmaki. Na pewno zostanie w pamięci na długi czas.Niestety większość hoteli na niskim poziomie, jedzenie kiepskie, autobus jednodrzwiowy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka wyprawa
Karolina, Pruszcz Gdański 14.06.2023 | Termin pobytu: sierpień 2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiKraj piękny, zróżnicowany, egzotyczny, polecam wycieczkę! Pani Ewa - pilotka, była najsłabszym elementem wycieczki. Nie wiadomo do końca co było ściemą a co prawdą (do wielu obiektów nie weszliśmy i nie wiadomo czy z lenistwa p.Ewy czy rzeczywiście obiekty były niedostępne) nie wspominając już o tym, że zapłaciliśmy wcześniej za wstępy i trzeba było upominać się o zwrot. O wielu innych sytuacjach nie wspominam... Obiadokolacje na początku bardzo słabe, po interwencji lepsze. Poza tym wycieczka godna polecenia!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielka, meksykańska wyprawa
ZOFIA, Warszawa 28.02.2023 | Termin pobytu: luty 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeNie jestem już osobą młodą, dużo podróżującą, ale raczej indywidualnie z grupą przyjaciół, a nie z zorganizowanymi wycieczkami. Większość moich podróży miała miejsce w Europie. Zdecydowałam się na objazd Meksyku z Rainbow, bo uznałam, że samodzielne organizowanie takiej wyprawy przekracza moje możliwości. Objazdowa wycieczka z Rainbow była dla mnie zaskakująco pozytywnym doświadczeniem. Organizacja wycieczki była prawie, że perfekcyjna (o drobnych niedociągnięciach poniżej). Niewątpliwie największym jej atutem był znakomicie wykształcony, o szerokich horyzontach pilot, który służył radą i pomocą w każdej sytuacji i znakomicie oprowadzał po wszystkich miejscach na naszej trasie. Widać było, że jego wiedza i znajomość geografii, historii i aktualnej problematyki i sytuacji zarówno Meksyku, jak i reszty kontynentu Południowej Ameryki jest głęboką i przemyślana. Widać było, że utożsamia się w jakiś sposób z mieszkańcami kraju, który starał się nam przybliżyć. W czasie długich przejazdów prezentował nam różne zagadnienia związane z krajem, regionem i konkretnymi miejscami, które zwiedzaliśmy. Przygotowany przez niego filmy, puszczane dla urozmaicenia czasu w autobusie, pozwoliły na głębsze zanurzenie się w atmosferze kraju. Był bardzo taktowny, a przy tym rzeczowy i egzekwujący trudne czasem do spełnienia warunki (konieczność wczesnego wstawania, punktualność, itp.). Wszelkie wejścia do obiektów wymagających biletów czy wcześniejszej rezerwacji odbywały się niezwykle szybko i sprawnie i nie musieliśmy się niczym zajmować. Nie wiem czy to Rainbow tak "wyedukował" swoich klientów-gości, czy to wpływ wybitnego przewodnika, w kazdym razie imponująca było zdyscyplinowanie grupy. Oczywiście mieliśmy poczucie niedosytu, bo Meksyk jest ogromny i mogliśmy tylko powierzchownie "liznąć" tego co ma do zaofiarowania, ale imponujące piękno, urozmaicenie i bogata kultura, skłaniają by pomyśleć o ponownym odwiedzeniu tego kraju. Łyżka dziegciu: szkoda, ze dwudniowy pobyt w Mieście Meksyk wypadł m.in. w poniedziałek kiedy muzea są zamknięte, ale byliśmy oczywiście we wspaniałym Muzeum Antropologicznym. Dla mnie osobiście porażką był oczekiwany odpoczynek w Cancun. To prawda, że nie można było z powodu silnego wiatru zrealizować wycieczki motorówkami na rafę koralową, co pewnie osłabiłoby wrażenie, że ośrodek, w którym byliśmy jest położony nieciekawie, nad zatoką, w której woda jest brudna, bo do zatoki zawijają promy i ogólnie był to taki pseudoluksus amerykańskiej klasy średniej z głośną muzyką od rana do nocy. Ogólnie hotele były ok. (niektóre bardzo przyjemne np. posada w San Crostobal). Niemniej często coś szwankowało. W pierwszym hotelu w Cancun , w wielkim pokoju (b.przyjemne) paliło się tylko 1 światło, ale myślisz 1 noc, nie będę się kłócić. W następnym nie było ciepłej wody (podobno była po 20 minutach jej spuszczania, ale kto w dobie troski o ekologię leje wodę przez 20 minut ?). Cóż znów myślisz drobiazg, bo to w końcu jedna noc. W kolejnym totalny brak miejsca w łazience na cokolwiek, w jeszcze następnym na walizki, ale ogólnie bardzo ok. ! Cóż, byłam bardzo przestraszona, że porwałam się na taką wyprawę i jestem bardzo bardzo zadowolona, że wzięłam w niej udział. Nowakowski, gorąco polecam.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podroz poslubna
Mateusz Bartłomiej, Wohyń 24.12.2019 | Tagi: do 25 lat, w parzeOgolnie to caly wyjazd byl na prawde mega pomimo ze pogoda nie pozwolila nam poplynac motorowkami przez kanion z powodu zbyt mocnego wiatru a w Cancun padal deszcz. Nasz przewodnik Kamil byl kluczem do udanej obiazdowki: kompetentny a jednoczesnie wyluzowany. Polecam w 100 procentach
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ciekawie
Anna, --- 23.02.2017 | Termin pobytu: luty 2017 | Tagi: 36-45 lat, w parzeCiekawa wycieczka, dużo do zobaczenia jednak ze względu na odległosći nie dla lubiących lenistwo i komfort. Pobudki o 6 rano , hotele bardzo rózne od kiepskich po bardzo dobre, jedzenie na obieżdzie w hotelach mało urozmaicone, W ciągu dnia była jednak możliwość zjedzenia czegoś na mieście tyle że dośc pośpiesznie:). Mało sił i czasu na smodzielne penetrowanie terenu , dojazdu do hotelu najczęściej ok 20.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Magiczny Meksyk
Wiesława 27.03.2018 | Termin pobytu: marzec 2018 | Tagi: 56-65 lat, samemuWyjazd udany choć czuję niedosyt . Chciałoby się ujrzeć więcej piramid , może mniej czasu poświęcać kościołom. Dojazd do kolejnego miejsca z piramidami mógłby być nawet kosztem opóźnienia czasu kolacji. Moje pokoje były komfortowe , może dlatego, że dopłaciłam za pokój jednoosobowy. Na jedzenie nie można narzekać, choć niektórzy wybrzydzali, chyba nie byli na innych wycieczkach. Jedynie kawa mi nie smakowała, ale zrzucam to na inną kulturę picia kawy . Zachwycili mnie Meksykanie uprzejmością i uśmiechem . W hotelach są suszarki i żelazka , można zaoszczędzić na kg bagażu, a przydało się bo zakupów zrobiłam niemało . Mały zgrzyt na końcu, biuro nie poinformowało nas, że przy opóźnionym locie o 6 godzin należą nam się vouchery. Dowiedzieliśmy się o tym za późno a przecież wykorzystalibyśmy je chętnie. Proszę popracować nad programem wycieczki , Mexico City było nudne.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tłum !
Katowice 11.2016 05.12.2016 | Termin pobytu: styczeń 2017 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiwyjazd 11.11.2016 Żle: dramatycznie duża ilość w autobusie (pełny!)- nawet brakowało miejsc, 1 para musiała siedzieć osobno!. W Informacji w Centrali podano max. 35 osób- okłamano nie tylko nas Tylko dzięki pilotowi i dyscyplinie uczestników przebieg wycieczki bez bezkonfliktowy i sprawny ale b. meczacy (za duże odległosci w pełnym autobusie w tych warunkach max. 100-150km/ dobe np. Europa! a nie 250- nawet 500km w Ciapas (blokada dróg).