Tallin

Trzej Bracia, Ryga

Ratusz, Ryga

Wilno

Tallin

Ostra Brama, Wilno

Wilno-Ryga-Tallin-Troki - Nadbałtyckie stolice

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 27 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Wilno i Ostra Brama • Cmentarz na Rossie • Secesyjna architektura Rygi • Stare Miasto w Tallinie z listy Unesco • Troki – miasto wśród jezior

Terminy i ceny wycieczki 9

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Wschodnia. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Wilnie i zakwaterowanie. Dla chętnych kolacja regionalna (ok. 30 EUR/os., realizacja uzależniona od ilości chętnych) (Trasa z Warszawy ok. 500 km)

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Udamy się na zwiedzanie Wilna z lokalnym przewodnikiem. Na początek odwiedzimy cmentarz na Rossie, na którym spoczywa matka i serce Józefa Piłsudskiego. Potem zobaczymy m.in.: stare miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z Ostrą Bramą i słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, cerkiew św. Ducha, ratusz, kościół św. Anny i pomnik Adama Mickiewicza, zwiedzimy też Uniwersytet Wileński. Następnie czas wolny w centrum Wilna (dla chętnych obiad – kuchnia litewska – ok. 22 EUR/os.). Po południu przejazd do Rygi, zakwaterowanie w hotelu w Rydze i nocleg. (Trasa ok. 300 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ***klasy turystycznej - położone w miastach (na obrzeżach, poza centrum): Wilno, Ryga, Tallin. W hotelu znajduje się recepcja oraz bar.
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone, 2-os. (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami i TV-sat.
Wyżywienie
Śniadania.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe: 1 w Wilnie, 2 w Rydze, 1 w Tallinie), 4 śniadania typu bufet kontynentalny, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępów, opłat za przewodników, napiwków, opłat rezerwacyjnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, taksy turystycznej: ok. 90 EUR/os. (płatne pilotowi wycieczki na miejscu).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinię

5.2

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon