Wilno-Ryga-Tallin-Troki - Nadbałtyckie stolice

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.4 /6 ( 12 opinii ) -40% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Wilno i Ostra Brama • Cmentarz na Rossie • Secesyjna architektura Rygi • Stare Miasto w Tallinie z listy Unesco • Troki – miasto wśród jezior

Terminy i ceny wycieczki 9

1 075 zł
( za osobę / 5 dni )

Data wyjazdu: 31.05.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Wschodnia. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Wilnie i zakwaterowanie. (Trasa z Warszawy ok. 500 km)

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Udamy się na zwiedzanie Wilna z lokalnym przewodnikiem. Na początek odwiedzimy cmentarz na Rossie, na którym spoczywa matka i serce Józefa Piłsudskiego. Potem zobaczymy m.in.: stare miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z Ostrą Bramą i słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, dziedziniec klasztoru Bazylianów, cerkiew św. Ducha, ratusz, kościół św. Anny i pomnik Adama Mickiewicza, zwiedzimy też Uniwersytet Wileński. Następnie czas wolny w centrum Wilna (dla chętnych obiad – kuchnia litewska – ok. 21 EUR). Po południu przejazd do Rygi, zakwaterowanie w hotelu w Rydze i nocleg. (Trasa ok. 300 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ***klasy turystycznej - położone w miastach: Wilno, Ryga, Tallin (na obrzeżach, poza centrum). W hotelu znajduje się recepcja oraz bar.
Pokoje
Funkcjonalnie urządzone, 2-os. (możliwość dostawki), wszystkie z WC i łazienkami i TV-sat.
Wyżywienie
Śniadania.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe: 1 w Wilnie, 2 w Rydze, 1 w Tallinie), 4 śniadania typu bufet kontynentalny, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępów, opłat za przewodników, napiwków, opłat rezerwacyjnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide: ok. 87 EUR (płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki).
 
 
 
5.4 Ocena ogólna tej wycieczki
5.9
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.7
Transport
4.5
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.