Opinie klientów o Włochy Klasyczne - Dla wygodnych

5.0 /6
339 
opinii
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.3
Program rejsu i wycieczki lokalne
5.2
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adriana, Lublin 27.04.2014

Włoska przygoda

ogólnie wycieczka bardzo mi się podobała, ciekawy program, kompetentna pani pilot, dobrzy i spokojni kierowcy, najbardziej poruszyła mnie i zapadła w pamięć wizyta na Monte Cassino ale całe Włochy są piękne

6.0/6

Katarzyna, Głowno 30.07.2021

La Dolce Vita - jedź i o nic nie pytaj!

Na 'Włochy klasyczne' długo polowałąm, gdy tylko o tej ofercie usłyszałam. Ro temu Covid pokrzyżował plany, nie wyszły Włochy, ani Bałkany. Zatem w tym roku szybka decyzja, na wyjazd z Rainbow - taka byłą wizja. Udało się! Hura! - z radości krzyczałam, gdy wycieczkę w biurze rezerwowałam. Zakupów szał, fryzura nowa, o 6 rano do wyjazdu gotowa. Pani Grażynka super babka, z nią cały wyjazd to prawdziwa gratka! W Wenecji wzdychałam na gondoli, nie mogąc sie doczekać kolejnych swawoli. Florencja mnie zachwyciła, artystycznych wrażeń dostarczyła. Spacer po Luce, a potem w Pizie Krzywa Wieża - apetyt na więcej we mnie dojrzewa. W Wiecznym Mieście antyk i barok ze sobą konkurowały, a w słynnej fontannie monety pływały. A wieczór włoski z muzyką i pysznościami - to małę przymierze Polaków z Włochami. Watykan - Michał Anioł i Bernini - to coś dla duszy - a dla ciałą - panini! Monte Cassino to blisko nieba, Pompeje, Neapol - czegoż więcej trzeba??? Cytrynowe Capri - odrobina luksusu, aż nie chciało wracać się po rejsie do autobusu. Na koniec Franiszek i Klara na nas czekali, Asyż i Umbrię żeśmy pokochali. Setki zdjęć, pamiątki i piękne wspomnienia - Arivederci Roma - do zobaczenia!

6.0/6

Weronika i Marcel 24.10.2022

Nasza niezapomniana włoska podróż poślubna

Nasza podróż rozpoczyna się tydzień po naszym ślubie... Czy można sobie wyobrazić lepszą podróż poślubną dla miłośników aktywnego zwiedzania ?! ♥️ Odpowiedź jest prosta! Zwiedziliśmy przepiękne zakątki Włoch od Wenecji po wyspę Capri, po drodze odwiedzając takie miasta jak Rzym, Pompeje, Florencję, Pizę, Asyż... i jeszcze wiele innych miast. Po każdym mieście oprowadzał nas rzetelny przewodnik, który swoją wiedzę przekazywał w sposób niezwykle ciekawy. Nasz pakiet obejmował również obiadokolacje, które nadawały włoski klimat.🦐🐙🍝🍕 Podróż autokarem również przebiegła sprawnie i bezproblemowo. 🚌 Wycieczka jest skierowana do osób, które tak jak my uwielbiają aktywnie spędzać czas i poznawać nowe, ciekawe i piękne miejsca. 🏝️🏛️ W programie zagwarantowane jest zwiedzanie muzeów watykańskich, rejs po Wyspie Capri oraz rejs gondolami po kanałach Wenecji. Dziękujemy za świetne zorganizowanie wyjazdu pod każdym względem. Na pewno jeszcze skorzystamy z wycieczek zorganizowanych przez Rainbow.

6.0/6

Ewa 11.07.2019

Zobaczyć Włochy i... :)

Piszę ten komentarz dopiero rok po wyjeździe. Pomyślałam, że dobrze czasami spojrzeć z pewnej perspektywy. Co pamiętam po 12 miesiacach? Prawie wszystko, bo program wycieczki jest bardzo ciekawy. Oczywiście było wiele miejsc dla miłosników historii, przyznam, że zazdroszczę Wochom tylu niezwykłych zabytków (Rzym, Florencja, Wenecja, Piza...) Piękne widoki, zauroczyła mnie (nie jestem pierwsza) Toskania, Capri czy Wenecja. Ważne są też miejsca związane z Polakami, czyli Monte Cassino oraz Watykan. Osoby religijne na pewno będa zadowolone ze zwiedzania Watykanu, Padwy czy Asyżu. Na długo zostana w mej pamięci Pompeje. Wspaniały był dzień na Capri, rejs wokół wyspy. Mogłabym wymieniać i wymieniać.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem