Włochy Klasyczne - Dla wygodnych

5.0/6 (323 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Włochy Klasyczne - Dla wygodnych
Galeria (24)
Włochy Klasyczne - Dla wygodnych
Włochy Klasyczne - Dla wygodnych
Włochy Klasyczne - Dla wygodnych
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.3
Pilot
5.3
Program rejsu i wycieczki lokalne
5.2
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
3.6
Zakwaterowanie
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Adriana, Lublin 27.04.2014

Włoska przygoda

ogólnie wycieczka bardzo mi się podobała, ciekawy program, kompetentna pani pilot, dobrzy i spokojni kierowcy, najbardziej poruszyła mnie i zapadła w pamięć wizyta na Monte Cassino ale całe Włochy są piękne

6.0/6

Katarzyna, Głowno 30.07.2021

La Dolce Vita - jedź i o nic nie pytaj!

Na 'Włochy klasyczne' długo polowałąm, gdy tylko o tej ofercie usłyszałam. Ro temu Covid pokrzyżował plany, nie wyszły Włochy, ani Bałkany. Zatem w tym roku szybka decyzja, na wyjazd z Rainbow - taka byłą wizja. Udało się! Hura! - z radości krzyczałam, gdy wycieczkę w biurze rezerwowałam. Zakupów szał, fryzura nowa, o 6 rano do wyjazdu gotowa. Pani Grażynka super babka, z nią cały wyjazd to prawdziwa gratka! W Wenecji wzdychałam na gondoli, nie mogąc sie doczekać kolejnych swawoli. Florencja mnie zachwyciła, artystycznych wrażeń dostarczyła. Spacer po Luce, a potem w Pizie Krzywa Wieża - apetyt na więcej we mnie dojrzewa. W Wiecznym Mieście antyk i barok ze sobą konkurowały, a w słynnej fontannie monety pływały. A wieczór włoski z muzyką i pysznościami - to małę przymierze Polaków z Włochami. Watykan - Michał Anioł i Bernini - to coś dla duszy - a dla ciałą - panini! Monte Cassino to blisko nieba, Pompeje, Neapol - czegoż więcej trzeba??? Cytrynowe Capri - odrobina luksusu, aż nie chciało wracać się po rejsie do autobusu. Na koniec Franiszek i Klara na nas czekali, Asyż i Umbrię żeśmy pokochali. Setki zdjęć, pamiątki i piękne wspomnienia - Arivederci Roma - do zobaczenia!
Pokaż więcej opinii (321)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem