Opinie klientów o Włochy - O Sole Mio!

4.7 /6
297 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
4.9
Program wycieczki
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
3.4
Zakwaterowanie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Carlo, Poznań 17.10.2022
Termin pobytu: lipiec 2022

Włochy - O Sole Mio!

Bardzo udana wycieczka. Był to już kolejny mój pobyt we Włoszech i jak zawsze wrażenia super. Zawsze jeżdżę na wycieczki objazdowe i mam porównanie jak było na innych wycieczkach we Włoszech. Tym razem na duży plus zasługuje to, że w każdym hotelu, a nocowaliśmy we trzech, zawsze była klimatyzacja. Nieraz dodatkowo płatna, ale była. Piękne miejsca, które zwiedzaliśmy i widoki rekompensowały straszny upał, jaki panował na końcu lipca na południu Włoch. Jako, że to objazd, bardzo wczesne pobudki i śniadania 6:30 -7:00.

6.0/6

KAZIMIERA, KRAPKOWICE 23.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

O Sole Mio

Wycieczka bardzo ciekawa .Zobaczyłam miejsca które chciałam odwiedzić Neapol, Capri ,Wezywiusz, Amalfi, Positano, Matere ,Pompeje,Alberobello i wiele innych ciekawych zakątków Włoch. Do tego kuchnia tego kraju bardzo mi odpowiada i miałam okazję konsumować smakowite potrawy. Wycieczki były prowadzone przez doskonałą profesjonalistkę .Wycieczkę uważam za bardzo udaną :)

6.0/6

Justyna, Łódź 29.06.2022

Zakochałam się

Wycieczka zorganizowana z pomysłem. Troszkę hotele mogłyby być lepsze. Ale urok zwiedzanych miejsc- zrekompensował wszystko. Odległości autokarowe między miastami były znośne, ta wycieczka jest przemyślana przez organizatorów. Ja się zakochałam w tych widokach, sama bym nie dotarła do tych miejsc co z wycieczką. Dlatego polecam !

6.0/6

Basia, Łódź 24.07.2021

Bardzo udana wycieczka

Bardzo fajna wycieczka, szczególnie w pandemii. Interesujący program. Dobrze zorganizowana Pani Przewodnik. Z czystym sumieniem polecam, bo mnie się podobało.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem