Last minute Włochy Sycylia

Dlaczego warto zobaczyć największą wyspę Morza Śródziemnego?

Sycylia jest miniaturą całej Italii, a więc warto wybrać się tu na wczasy last minute – zwłaszcza, jeżeli nigdy wcześniej nie byłeś we Włoszech, a chcesz poznać prawdziwy klimat tego państwa. Sycylia jest największą wyspą na całym Morzu Śródziemnym, a zamieszkuje ją około 5 mln Sycylijczyków. Słońce świeci tu niemal zawsze, z tego też względu na wyspę można latać przez… cały rok! Chcesz wyruszyć na wielką przygodę śladami… sycylijskich klanów? Wybierz się więc na Sycylię, aby odkryć tę niesamowitą Perłę Morza Śródziemnego!

Złap wczasy last minute na Sycylię!

Prawdziwe dolce vita poznasz właśnie tu, na słonecznej wyspie Sycylia! To niezwykłe miejsce jest idealne zarówno na leniwy wypoczynek i beztroskie plażowanie, jak i zwiedzanie egzotycznych terenów wokół. Możesz złapać ofertę last minute np. w okolice Syrkauz, Palermo bądź Katanii, aby przekonać się o najwspanialszych smakach wyspy oraz różnorakich obliczach, jakie Sycylia ma do zaoferowania. Jeżeli wolisz nieco bardziej kameralną atmosferę, z powodzeniem znajdziesz ją w jednym z uroczych, rybackich miasteczek, jak chociażby Cefalu, Mesyna i Argigento. Bez wątpienia, Sycylia jest jednym z ciekawszych i… piękniejszych zakątków Włoch. Warto zapuścić się w tę najdalej wysuniętą na południe część Italii, aby w pełni zrelaksować się i uciec od codzienności.

Co trzeba zrobić na Sycylii?

Bez względu na to, jaką ofertę last minute wybierzesz, warto będzie udać się na wulkan Etna – to najwyższy i największy w całej Europie stożek wulkaniczny! A może miasto luksusu i szpanu? Koniecznie wybierz się do Taorminy, aby zobaczyć te niesamowite miejsce, zawieszone na skałach! Oczywiście, warto będzie również postawić na zrelaksowanie się na jednej z okolicznych plaż, aby w pełni móc cieszyć się błękitem wody i malowniczą linią brzegową. Sycylia jest miejscem, które pokochają zarówno pary i podróżujący samodzielnie, jak i rodziny z dziećmi – to włoski raj, w jakim każdy znajdzie idealną aktywność dla siebie!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon