Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Albania – nieodkryty ląd

5.2/6 (122 opinie)
5.2/6
122 opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    DANIEL, PILZNO 11.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Bardzo bogata w ciekawostki wycieczka ;) można spalić trochę kalorii a przy tym podziwiać piękna Albanię, pyszne jedzenie w dobrym towarzystwie ;)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magda, Gdansk 27.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Cudowna wycieczka, wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Rejs przebiegł super, piękne widoki ludzie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Daria, Gdańsk 27.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Wspaniały 1,5 godzinny rejs.Piękne miasto Saranda,przecudna promenada robi wrażenie.Pyszna kuchnia albańska,niedroga

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    OLGA, Gdynia 25.10.2022

    Bardzo ciekawa wycieczka w malowniczym miasteczku Saranda i w ruinach Butryntu. Polecam serdecznie. Pilot bardzo ciekawie opowiadał o historii, kulturze i obyczajach Albanczyków. Niektóre mroziły krew w żyłach np o wyrównywaniu rachunków pomiędzy męskimi członkami rodzin. Oczywiście w programie był tradycyny albanski obiad , spacer po pięknej promenadzie.