Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Albania – nieodkryty ląd

5.2/6 (122 opinie)
5.2/6
122 opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    JACEK, OSTROLEKA 11.10.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Przewodnik dostarczył wiele historycznych informacji i ciekawostek na temat Albanii jak również starożytnego Butryntu. Smaczny obiad pełen lokalnych specjałów. Wspaniałe widoki.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Monika, Czapury 10.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wspaniali rezydenci !!! Pani Kasia i Pan Krystian- bardzo zaangażowani, pomocni , z humorem i dużą wiedzą . Albania zrobiła na mnie duże wrażenie, bardzo ładny i ciekawy kraj . Przepiękny Butrint wart jest odwiedzenia , szczególnie z takimi przewodnikami jak Pani Kasia i Pan Krystian. Miasteczko Saranda też kryje swoje uroki . Bananowce i drzewa limonkowe w środku miasta robią wrażenie. Spokojne kawiarenki nad brzegiem morza , w których można skosztować pyszne kawy FREDO oraz zjeść jeszcze pyszniejsze ciasto składające się z trzech rodzajów mleka- TRILECE.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Justyn 26.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Albania – nieodkryty ląd z ogromnym potencjałem! Jeśli ktoś szuka miejsca, które jeszcze nie zostało zadeptane przez tłumy, a jednocześnie oferuje piękne plaże, zachwycające krajobrazy i przyjaznych ludzi – Albania będzie strzałem w dziesiątkę. Góry wpadające prosto do morza, piaszczysto-kamieniste plaże z turkusową wodą, zachody słońca jak z katalogu i totalny spokój (poza paroma gorętszymi kurortami). Kuchnia? Rewelacja – świeże warzywa, ryby prosto z grilla, lokalne sery i oliwa, która pachnie latem. Dania są sycące i smaczne, a porcje potrafią zadziwić. Ceny jedzenia – bardzo przystępne, zdecydowanie taniej niż np. w Grecji czy Chorwacji. Ale… jest jedno „ale” – napoje. O ile za obiad niezapłacisz, to drink do posiłku potrafi kosztować tyle, co pół obiadu. Drinki typu aperol, mojito czy whisky z colą – bardzo często w cenach europejskich, mimo że jesteśmy na Bałkanach. Nie przeszkadza to oczywiście napić się raz na jakiś czas, ale dobrze wiedzieć o tym wcześniej i nie dać się zaskoczyć.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Renata, Dąbrowa Górnicza 10.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Piękne widoki , ciekawe informacje o Albanii. Bardzo smaczny obiadek w cenie wycieczki. Polecam super smaczne desery na nadmorskiej knajpce przy Alei Palmowej