Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Termy - "naturalne SPA"

5.0/6 (23 opinie)
5.0/6
23 opinie
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Joanna, Tyniec Mały 12.10.2024 | Termin pobytu październik 2024

    Miejsce fajne, z dużym potencjałem niestety niewykorzystanym przez Greków. Brudna kamienista plaża i pełno śmieci. Nie dbają o swoje naturalne dobra. Do wody warto zabrać buty. Sam pobyt w termach relaksujący. Widzieliśmy delfiny i piękny zachód słońca. Temperatura wody różna w zależności od miejsca. Na skakał można spotkać kozy. Wejście pod górkę niemęczące.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    IZABELA, Gdynia 21.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Woda gorąca z term, mieszająca się z przelewającą się z morza zimną ,bąbelki , zapach i wszystko to otoczone wysokimi dziwnymi górami. Niesamowite wrażenie, przyjemne doznania, to trzeba poczuć i zobaczyć.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Marek, Rybnik 23.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Termy - naturalne SPA; to dość wierne określenie tego miejsca. Miejsce warte "zaliczenia". Niewielki krąg kamieni i skał w którym dochodzi do wymieszania się wody termalnej z wodą morską. Ciekawe zjawisko. Niemniej mało czasu na kąpiel i dość ciasno w tym "baseniku". Ale "SPA" naturalne w pełni.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Zbigniew Urbanowicz 30.09.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Wrażenia jak najbardziej niekorzystne... Trudne warunki terenowe, zaskakujący widok zachwalanej atrakcji termalne, brak jakichkolwiek warunków sanitarnych