Opinie klientów o Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0 /6
36 
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paulina Anna, Szczecin 12.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wycieczka dość męcząca, wyjazd z hotelu przed godz. 6 rano, powrót ok 22:00 (z powodu opóźnienia katamaranu, na które to opóźnienie organizator wycieczki nie miał żadnego wpływu). Pomimo tego naprawdę warto. Wycieczka zorganizowana tak, żebysmy mogli odwiedzić najpiękniejsze i najbardziej znane z pocztówek i albumów miejsca. Co prawda zwiedzaliśmy je w dość dużym tempie, ale udało się zobaczyć wszystko, co nas interesowało. Pani Przewodnik jako mieszkanka Santorini, opowiadała dużo ciekawych historii dotyczących tej wyspy oraz codziennego życia na niej. Mieliśmy też troszkę czasu, żeby kupić pamiątki i lokalne specjały.

6.0/6

Anna, Toruń 25.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Bajkowe Santorini faktycznie wyglada jak na zdjęciach z folderów lub widokówek. Białe domki, błękitne kopuły, granatowe niebo robią wrażenie. Minusem jest tłum turystów dlatego fajna byłaby opcja wycieczki 2 -dniowej. Niestety nie dane mi było obejrzeć słynnego zachodu słońca w Oia

6.0/6

Rafał, Biała 11.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wycieczka rewelacyjna, bardzo dobrze zorganizowana przez Rainbow. Wyspa jest przepiękna, na pewno warta odwiedzenia, Wrażenia robi już sama podróż autobusem z portu, ciasnymi serpentynami. Przewodniczka bardzo sympatyczna, opowiadała wiele interesujących i zabawnych historii z życia codziennego na wyspie, Polecamy

6.0/6

Ewa, Barciany 21.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super przewodniczka Maja- pozdrawiam. Trochę za mało czasu na obejrzenie tych wspaniałych widoków, ale upał i tłumy i tak to skutecznie uniemożliwiały. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji na temat tego pięknego miejsca.