Opinie klientów o Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0 /6
36 
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Zory 04.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Witam serdecznie wszystkich. Wycieczka na Santorini to niezapomnianą przygoda Pani jako opiekun wycieczki oczywiście po polsku opisywała w szczególności wszystkim wszystko z szeroką wiedzą o wyspie Pięknej Santorini.nieda się opisać w skrócie tą wyspę trzeba zobaczyć i zwiedzić osobiście .

6.0/6

Ewa, Warszawa 26.10.2022

Najpiękniejsza z pięknych! Santorini jest niezwykle urokliwą wyspą, a najbardziej zapiera dech Oia ze swoimi błękitnymi dachami. Wycieczka objęła przejazd z portu do Oia, opowiedzenie o mieście oraz czas wolny na szybkie zwiedzanie i kilka zdjęć (1,5h), po czym udaliśmy się do pobliskiej Firy gdzie spędziliśmy ok. 2h. Wycieczka ciekawa i spełnione marzenie by zobaczyć Oie, ale stanowczo za krótka by docenić jej urok.

6.0/6

Magdalena, Zawiercie 05.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo dobra, wręcz zegarmistrzowska organizacja wyjazdu. Ciekawy program. Rewelacyjna Pani Przewodnik, z ogromną wiedzą i imponującym doświadczeniem. Wycieczka niezapomniana. Bez słabych punktów.

6.0/6

ROBERT, Lubin 12.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Piękne widoki, dobre jedzenie, sporo wiedzy od przewodnika. Możliwość robienia zdjęć w najbardziej popularnych greckich plenerach