Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Olimp - z wizytą u Zeusa

4.9/6 (134 opinie)
4.9/6
134 opinie
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marcin, --- 12.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Mimo deszczowej pogody wycieczka udana . Piękne miejsca mimo że brak było wodospadów ponieważ lato było zbyt suche

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Barbara, Ruda Slaska 06.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Piękne widoki, miasteczko Paleos Pantaleimonas- magiczne. Na bazarze można kupić mnóstwo smakołyków od lokalnych producentów (wina, oliwa, miody). Polecam!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Konrad, Lądek-Zdrój 07.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Bardzo fajna wycieczka po najbliższej okolicy. Ciekawe piękne miejsca położone blisko wybrzeża. Piękne widoki czy to z Parku Narodowego Gór Olimpu czy z zamku Pantelemona.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Patrycja, Jaworzno 05.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka super, czas dojazdu spod hotelu pod górę Olimp ok. 30 min, przepiękne widoki i klimat, uwaga dla osób z lękiem wysokości - są miejsca słabo zabezpieczone, a jest wysoko i stromo. Ta część wycieczki nie jest męcząca biorąc pod uwagę temperaturę ( idziemy głównie w cieniu). Druga część wycieczki to okoliczny targ, polecam sklep z pamiątkami zupełnie powyżej targowiska ( na przeciwko apteki) ceny bardzo korzystne w porównaniu z innymi miejscami . Trzecia czy to fort , łatwe podejście. Czwarta część wycieczki - najciekawsza, to zabytkowa wioska , niesamowite miejsce, bajkowe, niespotykane , jakby z innej epoki, a w nim tawerny , sklepiki, korzystałam z kawiarni przy kościółku- przepyszna granita z mrożonych owoców ( a nie z proszku), co w tych temperaturach, a jest gorąco , było zbawienne. Wycieczka w godzinach 8 -16. Hotel daje prowiant: zapakowana kanapka ( nie jadłam), gruszka, mała woda. Polecam wycieczkę