Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0/6 (120 opinii)
5.0/6
(120 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    pszeniczny.wojciech@gmail.com 04.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Jadąc na Santorini byliśmy w pełni przygotowani na słynną masę ludzką, więc już nic nas negatywnie nie mogło zaskoczyć 😀 na miejscu okazało się że tego dnia przypłynęło tylko 3 statki, stąd tłumy zapewne były mniejsze niż w inne dni. Cenna okazała się porada lokalnej Pani przewodnik, żeby najpierw iść/przepchnąć się na koniec miasta Oia a potem wchodzić na słynne miejsca widokowe: słynny punkt widokowy na kopuły polecam omijać - strata czasu gdy ma się go tak mało tam, a z innych miejsc można i tak zobaczyć te kopuly. Wycieczka organizowana najprawdopodobniej w pełni przez lokalnego tour operatora: ich autobus przyjechał po nas, ich statek. Standard statku okazał się zaskoczeniem, elegancko, poza wejściem i wyjściem który odbywa się przez bardzo wąskie drzwi, widać statek został przerobiony z typowego promu na prom powiedzmy turystyczny. Na duży plus, szybkość transferu morskiego, ok 2:15 min

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    TOMASZ 06.05.2026 | Termin pobytu kwiecień 2026

    Wycieczkę na Santorini oceniam bardzo pozytywnie. To miejsce naprawdę robi ogromne wrażenie – malownicze, białe domki z niebieskimi dachami, spektakularne widoki i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że wyspa zasługuje na swoją opinię jednej z najpiękniejszych w Grecji. Program wycieczki był dobrze zorganizowany, choć momentami tempo zwiedzania było dość szybkie. Mimo to udało się zobaczyć najważniejsze miejsca i nacieszyć oczy widokami, które na długo zostają w pamięci. Jedynym minusem może być duża liczba turystów oraz stosunkowo wysokie ceny na miejscu, jednak jest to raczej nieuniknione przy tak popularnym kierunku. Podsumowując – wycieczka zdecydowanie warta uwagi, szczególnie dla osób, które chcą zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego podczas pobytu na Krecie.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Irena, Warszawa 08.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Podróż szybkim katamaranem. Cudowne wrażenia. Niesamowita magia tej wyspy oszałamia. Wąskie uliczki pełne sklepików. Serpentyny robią wrażenie.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Marzena 01.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Rozczarowałam się, że jedzie się tam tylko dla zdjęć w słynnym miejscu. I na to jest sporo czasu w Oia. Wycieczka więc na raz - pojechać i więcej nie wracać. Sympatyczna pani Stella - pilotka, która mieszka na Santorini.