Opinie klientów o Wulkaniczny tercet

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Świdnica

bardzo fajna wycieczka , dużo zobaczyliśmy wulkan wszystkie wyspy okoliczne ze statku oraz niezapomniana kąpiel w wodzie siarkowej

6.0/6

Ewa, Zarzecze

Bardzo udana wycieczka, ciekawa, z pieknymi widokami i dobrze przekazaną wiedzą. Świetne dopełnienie całego pobytu na Santorini. Podczas rejsu wspaniały widok na kalderę od strony morza, jak i z wysepki Nea Kameni. Można posłuchać i poczuć, że jest się na wyjątkowej wyspie, bo wulkanicznej i to aktywnej wulkanicznie. Nie korzystaliśmy tylko z kąpieli w goracych zrodlach, poniewaz mąż nie umie pływać, a nie ma zejscia na ląd, tylko bezposrednio do bardzo glebokiego morza. Ale nie przeszkadzalo nam to w zaden sposob, odpoczywalismy na statku i podziwialismy widok :) Cała wycieczka jest w dobrych godzinach, ponieważ mozna zjesc sniadanie, a pozniej wrocic na obiadokolacje (my bylismy w hotelu Anamar). Wycieczke mogę szczerze polecic :)

5.0/6

Daniel, Piastów

Biorąc pod uwagę temperaturę powietrza i wody niezwykle przyjemna, poznawczo interesująca wycieczka. Urozmaicona bytnością na czynnym wulkanie i pływaniem w kalderze. Dająca możliwość zobaczenia wysp z perspektywy morza.

5.0/6

Adrian Dominik, ---

Wycieczka ogólnie bardzo udana i przyjemna, bogaty program (park narodowy Nea Kameni, gorące źródła z przystankiem na pływanie, wyspa Thirasia z dłuższym postojem oraz rejs wzdłuż kaldery w okolice Oia). Trochę szkoda, że nie zatrzymaliśmy się w Oia na podziwianie zachodu słońca - byłby to idealny finał tego typu wyprawy.