Opinie klientów o Sierra Nevada i białe wioski Andaluzji

5.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, ---

Bardzo ciekawy objazd. Fajne miejsca do zwiedzenia. Wytwórnia oliwy .Fabryczka czekoladek super. Wytwórnia szynek . Tysiące suszonych szynek. Bardzo fotogeniczne zwiedzanie białej wioski. Bardzo dobry przewodnik z wspaniałym komentarzem

6.0/6

KATARZYNA, RADOM

Wycieczka dużo przemieszanie się w autokarze , ale zobaczenia innych małych miejscowości i bardzo sympatycznych Hiszpanów, Piękne widoki i ciekawe miejsca takie jak fabryka czekolady czy fabryka robienia szynki. Polecam.

6.0/6

MARIA, LODZ

Przepiękna trasa, poznanie lokalnych wytwórców... oliwa, szynki serrano, czekolada! Wizyta w Pantaneirze! Malownicze białe miasteczko! Cudownie "zginąć" na chwilę w laburyncie malutkich uliczek!

6.0/6

Agnieszka, ---

Na tą wycieczkę pojechałyśmy w przeddzień naszego powrotu do domu. Wyprawa ta była swoistym pożegnaniem się z tym pięknym regionem Hiszpanii. Pod opieką cudownej pani pilot Mai i wirtuoza kierownicy - czyli naszego pana Kierowcy wspinaliśmy się autokarem na szczyty Sierra Nevada, by podziwiać piękne pejzaże i wypatrywać ukrytych białych wiosek. Wszystkie odwiedzone wioski były piękne i magiczne, ale moje serce skradła zdecydowanie miejscowość Pampanejra. Malowniczo położona z cudownym klimatem, urzekającą architekturą wąskich, czasami bardzo stromych uliczek i magiczną atmosferą spowodowała, że poczułam się jak w innym świecie. Wycieczka ta była również okazją do pokosztowania i zakupienia regionalnych wyrobów. Odwiedziliśmy muzeum i starą wytwórnię oliwy, gdzie można było pokosztować oliw wygrywających wszelkie konkursy krajowe i światowe, regionalną wytwórnię czekolady, gdzie posmakowaliśmy osobliwych samów w postaci czekolady z szynką Serrano oraz z kozim serem, a na koniec odwiedziliśmy wytwórnię szynki Serrano, gdzie zobaczyliśmy jak odbywa się proces produkcji i poruszaliśmy się po labiryntach wśród 60 tysięcy dojrzewających udźców. Przez całą wycieczkę pani Maja opowiadała bardzo ciekawie o regionie, jego historii i życiu w obecnych czasach a pan Kierowca swoją jazdą po serpentynach górskich dostarczał ogromnych wrażeń w poczuciu absolutnego bezpieczeństwa. Był to cudownie spędzony czas. Może będzie jeszcze mi dane kiedyś tam powrócić. A kto nie był - polecam gorąco.