Opinie klientów o Kordoba - miasto trzech kultur

5.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

DARIUSZ i ANNA, Zielona Góra

Wycieczka do Kordoby uzupełniła "wielką piątkę" miast, którą trzeba zobaczyć na tej wycieczce (oprócz Sewilli, Madrytu, Toledo i Granady)! Czas dobrze zorganizowany. Można i zwiedzić z przewodnikiem (u nas bardzo profesjonalnym) , aby później podczas czasu wolnego zanurzyć się w te klimatyczne uliczki! Warto wykupić tę wycieczkę, gdyż wiemy że jest problem z polskojęzycznymi przewodnikami w tym mieści, a Mezquita – wielki Meczet w Kordobie to obowiązkowy punk zwiedzania, dlatego polskojęzyczny przewodnik bardzo pomaga :)

6.0/6

JOANNA, CZĘSTOCHOWA

Wspaniała wycieczka, meczet robi wrażenie, miasto przepiękne, program realizowany spokojnie, dużo czasu wolnego. Pilot nieśpiesznie snuje malowniczą historię miasta. Świetnym rozwiązaniem jest radioodbiornik ze słuchawkami. Bardzo polecam.

4.0/6

Monika, Zdunska Wola

Kordoba ,ach Kordoba,co by tu napisać żeby nie kłamać....jest ok, można zobaczyć, ale tylko jak się jest dłużej na wakacjach ,ale tylko po to żeby zobaczyć jak najwięcej, jak to było w moim przypadku, dużo czasu na samodzielne chodzenie.Jest ciekawie, fajne uliczki.Wszędzie tak naprawdę warto być i zobaczyć jak tylko jest na to czas i fundusze.