Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Wyspa Lobos – rejs ze snorkelingiem

5.7/6 (3 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Rejs katamaranem

• Kąpiele morskie i słoneczne

• Wizyta na Wyspie Lobos

• Snorkeling w turkusowych wodach Atlantyku

Opis

Lobos to maleńka, bezludna wyspa położona zaledwie 6 km od wybrzeży Fuerteventury. To prawdziwy raj dla miłośników kąpieli i snorkelingu – tutejsze spokojne i krystalicznie czyste wody pozwalają bez trudu obserwować podwodny krajobraz, pływać wśród ławic ryb czy spotkać się oko w oko z innymi mieszkańcami morskiego dna. Polecamy odkryć Lobos razem z nami podczas rejsu katamaranem wzdłuż wybrzeża wyspy! W jego trakcie zatrzymamy się na kotwicy, aby skorzystać z kąpieli morskich i słonecznych oraz posnurkować. Na pokładzie będzie także serwowany lokalny obiad z napojami. Dla chętnych przewidziano możliwość zejścia na ląd na wyspie. Polecamy wszystkim miłośnikom relaksu ze szczyptą aktywności!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport do portu i z portu

• Opiekę anglojęzycznej obsługi na statku

• Posiłek z napojami (do wyboru wino białe i czerwone, napoje gazowane, woda)

• Sprzęt do snorkelingu

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: hotele z Caleta de Fuste – ok. 08:00 - 15:00
Odbiór o godz. 08:35
Za osobę309
618 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Agata, Poznań

Przyjemny odprężający rejs z fenomenalną opiekunką, która z powodzeniem posługiwała się 5 językami. Wyspa Lobos maleńka i urocza, warto zabrać swoją maskę żeby poobserwować różnokolorowe ryby.

6.0/6

Wiktoria, Piekary Śląskie

Wycieczka, została wykupiona wy hotelu. Pani rezydentka dała nam bilety. Wyjazd z hotelu był około godziny ósmej. Jechaliśmy na północ wyspy około 35min, aby wyruszyć w Rejs katamaranem na wyspę Lobos.Rejs był z przepięknymi widokami. Na pokładzie dostaliśmy napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Mogliśmy wybrać na co mamy ochotę. Rejs trwał około 40 min i dopłynęliśmy do wyspy. Na wyspie są przepiękne widoki, które mieliśmy okazję zobaczyć. Czas wolny dla siebie to około półtorej godziny. W tym czasie mieliśmy okazję wszystko zobaczyć na wyspie co nas interesowało. Po wolnym czasie dla siebie Powróciliśmy na katamaran ,aby zacząć podwodną przygodę. Dostaliśmy pyszny lokalny ciepły Posiłek z owocami morza a po zjedzeniu zostaliśmy poczęstowani pysznym arbuzem ,który schłodził nas po wędrówkach. Zimne Lane piwo też było dostępne dla nas. Zaczęliśmy nurkować na środku oceanu, gdzie kapitan karmił ryby i mogliśmy to obserwować pod wodą. Skakaliśmy do wody z pokładu. Wycieczka jak najbardziej na plus. Po wszystkich atrakcjach popłynęliśmy w Rejs z powrotem na Fuerte. Autokar zabrał nas z powrotem do hoteli.
Pokaż więcej opinii (1)