Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ok. Fajne snurkowanie na rafie. Miły przewodnik mówiący po polsku. Dobry posiłek z owoców morza. Polecam
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
minus - trzeba bardzo wcześnie wstać, a potem czeka się na odpłynięcie, ale faktem jest, że droga do portu może się różnie potoczyć. Program jest atrakcyjny, a widoki zjawiskowe. Ocean ciepły! Dobry obiad i arbuzy jako przekąski w trakcie rejsu.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka przyjemna, fajny przewodnik. Można posnorkowac, nawet udało się zobaczyć duże ryby. Widzieliśmy po drodze delfiny. Trzeba się przygotować do wielu okazji do dawania napiwków.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byłam zadowolona z wyjazdu .Widzieliśmy delfiny . Ci, którzy nurkowali ,stwierdzili , że rafa była ciekawa. .obejrzeliśmy wioskę muzułmańską i przedszkole ,Widzieliśmy ogród koralowy i niezbyt wielki las namorzynowy. Ponadto była ciekawa jaskinia.