Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Morze Karaibskie i krokodyli chmara

4.9/6 (23 opinie)
4.9/6
23 opinie
Atrakcyjność programu
4.7
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Daniel, Poręba 03.01.2025 | Termin pobytu grudzień 2024

    Spokojna wycieczka z świetną Panią przewdownik, warty zobaczenia rezerwat z krokodylami natomiast pobyt na "plaży" zdecydowanie na minus, gryzące komary i plaża ostra, kamienista (brak informacji w ofercie na temat zabrania chociażby butów do wody)

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    20

    PIOTR, POZNAN 07.12.2023 | Termin pobytu listopad 2023

    Wycieczka bardzo spokojna, wręcz nudna. Ferma krokodyli niewielka, do zwiedzenia w 10 min. Pobyt nad samym Morzem Karaibskim również bez fajerwerków. Sytuację ratowała jedynie bogata podwodna flora i fauna Morza Karaibskiego. Będąc w pobliżu tak ważnego historycznie miejsca i mając do dyspozycji cały dzień można było spokojnie rozszerzyć program lub chociażby zatrzymać się krótką przerwę przy czymś ciekawym.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    ALEKSANDRA EWA, Olsztyn 18.02.2024 | Termin pobytu luty 2024

    ta wycieczka to pomyłka. jedziesz 3 godziny zeby zobaczyć krokodyle i wykąpać sie w Morzu Karaibskim. Szkoda casu i $