Wycieczka Fakultatywna
5.0/6
Świetnie przygotowana Ola-rezydentka. 1 dzień w Hawanie, ale wrażenia i ilość atrakcji jak po miesiącu, mega zadowolenie! Bardzo polecamy!
Aneta , Czeladź 07.02.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
dobrze zorganizowana,wszystko dokładnie wytłumaczone atrakcyjność wycieczki na dobrym poziomie byliśmy zadowoleni
Katarzyna, Dziwnów 01.04.2025 | Termin pobytu: luty 2025
0/0 uznało opinię za pomocną
5.0/6
No jak być na Kubie i nie pojechać do Hawany? Zawsze chciałem tam pojechać i pojechałem. Największe wrażenie robi stara, kolonialna starówka i Plac Rewolucji. Zjawiskiem unikatowym i obowiązkowym jest przejażdżka amerykańskimi oldtimerami. Jedna istotna uwaga: w programie wycieczki jest wizyta w muzeum rumu (jest to napisane nawet na ulotce otrzymanej od rezydentki) ale tego punktu po prostu nie było.
Adam 16.02.2024 | Termin pobytu: luty 2024
3/3 uznało opinię za pomocną
5.0/6
Pięknych widoków nie ma, ale wycieczka ciekawa. Pan Jakub opowiada w interesujący sposób, polecam. Trzeba tylko uważać na ludzi zaczepiających na ulicy.
Ewa, Tuliszków 29.03.2024 | Termin pobytu: marzec 2024
1/2 uznało opinię za pomocną