Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rejs statkiem pirackim na wyspę flamingów niestety nie spełnił moich oczekiwan. ( o tej porze roku nie ma tam flamingów , delfinów też niestety nie widzielismy) Wycieczka bez polskiego przewodnika . Rejs samym statkiem trwał ok godziny . Na statku piraci prowadzili rozne akrobacje by zabawić ludzi , robili zdjęcia . Po dopłynięciu mielismy 2 godziny czasu wolnego na kąpiele w morzu. (leżaki na plaży płatne, niektóre nie do urzytku ) Po tym czasie zostalismy zaproszeni na obiad na plaży ( spagetti , kuskus i jakas ryba) Po obiedzie piraci zrobili jakies animacje , kilka konkursów , można było zakupić zdjęcia robione podczas rejsu ( 1 zdjecie 3 euro ) kto nie kupił zdjęć to w drodze powrotnej mu kazali kupić to zdjęcie tak jak i wymuszali od ludzi napiwki ( podchodzili do każdej osoby ) .
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Flamingów nie było. Rejsy statkiem był super. Tańce , zabawy. Obiad który dostaliśmy też był całkiem dobry
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
płatne leżaki na wyspie , Flemingi dopiero w listopadzie ,Spotkaliśmy delfiny podczas powrotu do portu , chłopaki na statku dawali rady
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super zabawa dla dzieci i dorosłych pokazy akrobatyczne na maszynie zabawa taneczna Na plaży relaks w czystym możu ale uwaga na płatne leżaki o czym nas nie poinformował rezydent.Polecam.