Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Bodrum – Saint Tropez Wschodu

4.0/6 (12 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Starożytne miasto Halikarnas i antyczny teatr

• Widok na średniowieczną twierdzę św. Piotra

• Wizyta w centrum złota

• Czas wolny w centrum miasta

Opis

Nazywane „Saint Tropez Wschodu” Bodrum to jeden z najbardziej ekskluzywnych kurortów Turcji. Tętniące życiem orientalne i kolorowe miasto magnetyzuje i urzeka odwiedzających od pierwszego wejrzenia! Podczas naszej wycieczki zatrzymamy się na malowniczo usytuowanym wzgórzu z wiatrakami, zwiedzimy antyczny teatr wybudowany przez Mauzolosa oraz zobaczymy bramę starożytnego Halikarnasu. Podczas wizyty w centrum złota poznamy tajniki wyrobu niezwykłej tureckiej biżuterii. Odwiedzimy również sklep ze słodkościami i butik z galanterią skórzaną. Nie zabraknie też czasu wolnego na shopping w prawdziwie tureckim stylu – Bodrum wszak słynie z licznych straganów z pamiątkami i lokalnych sklepików, gdzie uśmiechnięci i życzliwi sprzedawcy oferują orientalne specjały. Polecamy wszystkim miłośnikom klimatycznych miast i zakupów!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym autokarem lub busem

• Opiekę poolskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania: 13:00-20:00 w zależności od położenia hotelu

Odbiór o godz. 09:00
Za osobę89
178 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Inne atrakcje w okolicy

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
3.7
Pilot
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Krzysztof, Sianów

Pani pilotka bardzo profesjonalna, pokazała nam najciekawsze zabytki w Bodrum, ale także klimatyczne uliczki z dala od ruchu turystycznego. Ciekawe były również wizyty w lokalnych sklepach: ze słodyczami i kosmetykami (jeszcze nigdy nie zjedliśmy tyle chałwy za jednym podejściem), ze złotem (och, te diamenty!), ze skórami (trzeba było coś kupić, skóra delikatna jak jedwab). Wizyta w olejarni i na bazarze. Pełni wrażeń wracaliśmy do naszego hotelu na pyszną kolację a potem na rozrywkowy wieczór.

6.0/6

Dorota, Piaski

Super 🥰 niezapomniane wrażenia,w miarę możliwości postaramy się wrócić, naprawdę super miejscówka klimatyczna,jak zresztą cały półwysep Bodrum ❤️
Pokaż więcej opinii (10)