SBH Costa Calma Palace

5.0/6 (5 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
SBH Costa Calma Palace
Galeria (27)
SBH Costa Calma Palace
SBH Costa Calma Palace
SBH Costa Calma Palace
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.6
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Jerzy, Złotoryja 21.10.2019

Costa Calma po raz siódmy

Hotel rewelacyjny , monumentalne 8- piętrowe lobby robi wrażenie.Baseny duże nie ma walki o leżaki . Hotel bezpośrednio przy plaży , a plaża Sotavento ma 27 km i można spacerować ile się chce. Jedzenie na najwyższym poziomie wszystko świeże i przygotowywane na oczach klientów.Pokoje bardzo czyste ,łóżka wygodne a widok z tarasu (wyposażonego w leżaki ) przepiękny (lepiej wziąć pokoje na wyższych piętrach ).Zarówna personel na recepcji jak i kelnerzy bardzo uprzejmi i pomocni.Uwaga - nie ma animacji w ciągu dnia ( i bardzo dobrze) nikt nie namawia na aqua gym etc. Mankamentem jest płatny dostęp do internetu w pokojach .Już zrobiłem rezerwację na 2020

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 04.09.2022

Wakacje super,.

Wydaje mi się, że wciąż jest zbyt mało gości, aby zapełnić oba hotele z grupy, więc dlatego goście umieszczani sa w tym większym budynku. Pokój wygodny, z bocznym widokiem na ocean, czysty, codziennie sprzątany, Miła i dyskretna obsługa. Przepiękny teren z basenami i plażą hotelową, z wystarczającą ilością leżaków i parasoli. Bardzo dobre posiłki i napoje, a szampan codziennie do śniadania był miłym zaskoczeniem. Plaża przy hotelu piaszczysta, ale zejście do wody z kamieniami, więc przydadzą się buty do wody, jednak można przejść kawałeczek na plażę Costa Calma, a tam już sam piasek. Polecam wybrać się na wycieczke objazdową po wyspie, a samemu można pojechać do Morro Jable (warto tam wybrać się na zakupy, na plażę i do portu, aby zobaczyć płaszczki), a także odbyć cudowny, choć wymagający spacer na cudowną plażę Sotavento (wyprawa w jedną stronę zajmie około godziny). Dla tenisistów w pobliskim hotelu SBH Monica dostępne bardzo dobre 4 korty tenisowe, bezpłatnie godzina dziennie. Pogoda jak dla mnie cudowna- ciepło, ale nie czuje się skwaru, bo na Fuerteventurze ciągle wieje wiatr.
Pokaż więcej opinii (3)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem