Opinie klientów o Maspalomas Resort by Dunas

5.5 /6
12 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.7
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.9
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Urszula, Miastko 17.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Wspaniały wypoczynek

Hotel bardzo przyjazny. Bardzo dobre wyżywienie i niezwykle przyjazny personel. Wygodne mieszkania. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z codziennie zmienianymi ręcznikami i uzupełnianymi kosmetykami. Dodatkowo suszarnia. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, boiska, place zabaw. Nawet domek w kształcie tortu na ew imprezy dla dzieci.

6.0/6

AGATA, WARSZAWA 23.12.2019

Cudowne wakacje

Piękny hotel, cudna okolica, zero polaków, czysto i bardzo komfortowo :) wracamy tam!

6.0/6

Joanna, Bydgoszcz 07.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Aktywny urlop

Hotel spokojny, bungalowy jak dla nas idealne. Otoczenie pięknych roślin. Turyści raczej 60+ ale przynajmniej nie hałaśliwi. Jedzenie bardzo dobre. Wykwaterowanie o 12 ale do końca mogliśmy korzystać z wszystkiego zwłaszcza posiłków autobus odbierał nas o 21 za to Duży plus.

6.0/6

Maria, Kraków 07.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Maspalomas Resort by Dunas

Zajmowaliśmy bungalow z jedną sypialnią i pokojem dziennym. Bardzo czysto, codziennie sprzątane, dodatkowo zmieniane ręczniki i pościel. Bungalow był usytuowany blisko basenu, bardzo wygodnie. Basen duży, z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Blisko był kolejny basen. Zauważyliśmy, że okolica basenu (płytki) były codziennie myte i dezynfekowane, to samo dotyczy leżaków. Kuchnia świetna, ogromny wybór, praktycznie nie dało się spróbować wszystkiego. Do każdego z trzech głównych posiłków były słodkie wypieki i wybór owoców. Pomiędzy posiłkami był czynny bar przy basenie z kanapkami, daniami na ciepło, ciastkami i automatem do lodów. Automaty do napojów dostępne cały dzień. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Polecamy :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem