Opinie klientów o Gran Canaria Princess

5.8 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
6.0
Pokój
5.7
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz, Zabrze 19.04.2022

Było wspaniale

Naprawdę polecam wszystko ok na najwyższym poziomie

6.0/6

Patryk, - 05.11.2021

Princess

Hotel czysty, pomocny personel, bardzo dobre jedzenie (duży wybór dań). Na minus zaliczam szybkość wind. Niby są 3, ale w porach posiłków czas oczekiwania na nie dosyć długi. Plusem jest brak dzieci i parking przy hotelu, choć czasem brak na nim miejsc. Ciekawe wieczorne występy muzyków. Świetne drinki w barze:)

5.5/6

MARIA 16.09.2022

Boski Ocean

Gran Canaria nie jest najpiękniejszą z wysp, które widziałam, ale ocean jest boski - ciepła woda, wspaniałe fale, piaszczysta plaża. Hotel bardzo czysty, obsługa przyjazna, pomocna, jedynie przy zameldowaniu niezbyt miły recepcjonista przydzielił mi pokój nad agregatorami. Następnego dnia inna osoba w recepcji - po mojej interwencji - bez problemu zamieniła mi pokój na dużo lepszy :) Jedzenie smaczne, zróżnicowane, każdy może znaleźć coś dla siebie - dobre owoce morza, duży wybór serów, sałatek, mnóstwo deserów, różnorodność owoców i warzyw. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane. Co wieczór animacje - raz lepsze, raz gorsze. Mimo, że to duży hotel, nie odczuwało się tłoku - ani w restauracji, ani przy basenie. Hotel przeznaczony jest dla osób dorosłych, więc nie było zamieszania z dziećmi. Sympatyczny, komunikatywny rezydent i sprawnie zorganizowane wycieczki fakultatywne (szczególnie polecam objazd po wyspie). Cały pobyt bardzo przyjemny, szczególnie ze względu na cudowny ocean na wyciągnięcie ręki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem