Opinie klientów o LABRANDA Marieta

5.8 /6
opinie
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata, Tarnowskie Góry 17.07.2019

Udany pobyt :-)

Ogólnie bardzo udany pobyt  Wybór hotelu dla dorosłych doskonały, bardzo czysto, pokoje duże, łóżka bardzo wygodne, hotel bardzo zadbany, przepyszne jedzenie, bardzo duży wybór różnych przysmaków, świeżych warzyw i owoców. Hotel posiada piękny taras na dachu, gdzie można w spokoju i w ciszy odpoczywać. Na dole basen, gdzie można swobodnie pływać. Obsługa hotelowa bardzo miła. Regularnie prowadzone aktywności sportowe typu aqua aerobik, pilates itp. oraz organizowane wieczorki dla gości hotelowych. Bardzo dobra lokalizacja. Plaża bardzo komercyjna, spacerem ok. 5 min. od hotelu. Piękna promenada, doskonała na długie spacery. Nic tylko delektować pobyt :-) Dziękuję organizatorowi za bardzo udane wakacje i innym gorąco polecam :-)

5.5/6

Aja, Warszawa 30.01.2019

Udany pobyt

To już nasz drugi pobyt w hotelu firmy LABRANDA (różne wyspy). W obu wypadkach spotkaliśmy się z życzliwością i łatwością komunikacji z kierownictwem hotelu. Pokoje i usługi zgodne z ofertą, spełniły oczekiwania. Obiektywnie nie najlepsza pogoda nie zmieniła naszych planów. Odbyliśmy wszystkie możliwe wycieczki fakultatywne organizowane i prowadzone przez lokalne polskie firmy. Rezydent kompetentny, dostępny. Kuchnia dość urozmaicona i obfita; trochę mało (jak na wyspę) ryb. Organizacja po stronie R.pl - wylot, transfery, powrót, bez zarzutu. Drobne nieporozumienie na "dzień dobry" - Recepcja życzy sobie wouczer, którego (my i druga para przybyłych Polaków) nie mamy a wszyscy goście innych narodowości mają. Dokument podróży wypełniony w języku polskim jest dla nich nieczytelny, trzeba było tłumaczyć.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem