Zachód Słońca na Księżycu

5.1/6 (149 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Zachód Słońca na Księżycu
Galeria (10)
Zachód Słońca na Księżycu
Zachód Słońca na Księżycu
Zachód Słońca na Księżycu
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.0
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.3
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Maria 29.06.2021

Jest tu tak jakby luksusowo

Santorini spełniło wszystkie moje (nawet te zawyżone) oczekiwania. Paradoksalnie pandemia sprawiła, że pobyt był wyjątkowo komfortowy ze względu na dużo mniejszą ilość turystów. Program wycieczki świetnie rozłożony w czasie, nie było biegu, wszystko w rytmie greckiego siga-siga. Fira, Oia i Imerovigili zachwycają, warto we własnym zakresie w wolny dzień spędzić cały dzień w Oia korzystając z pool baru i na spokojnie napawać się widokiem kaldery. Wyspa jest doskonale skomunikowana, autobus to koszt 1,6 euro do Firy lub 3,2 euro do Oia. Hotel Areti w Kamari przyjemny, spokojny, bardzo w klimacie wyspy, z przemiłą obsługą, goście czuli się zaopiekowani :) Samo Kamari pełne tawern z pysznym jedzeniem i widokiem na morze. W takiej tawernie można spokojnie spędzić kilka godzin, ponieważ właściciele donoszą ciągle jakieś gratisy do zamówienia, a to deser, a to wino czy ouzo. Udało mi się cudownie wypocząć, grecki slow life w tych warunkach bardzo szybko się udziela. Na pewno wrócę - 8 dni to za mało na delektowanie się tymi zapierajacymi dech widokami i luksusem wyspy.

6.0/6

Izabela 28.06.2021

Niezapomniane zachody słońca

Wycieczka godna polecenia szczególnie osobom, ktore chcą pozwiedzać ale też odpocząć - i to zarówno aktywnie jal i leżąc na plaży. Jedbym słowem - polecam wszystkim! Wyspa jest magiczna. Są czasem miejsca piękne, którym brakuje tego nieuchwytnego "czegoś", na Santorinii zdecydowanie to jest! Niesamowite połączenie bieli zabudowy i intensywnego niebieskiego koloru morza, przepyszne jedzenie i mili grecy - to wszystko tworzy niesamowitą atmosferę.
Pokaż więcej opinii (147)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem