Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała pogoda
Wojtek 16.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąHotel bardzo nowoczesny i czysty. Wymiana pościeli i ręczników bez zastrzeżeń. Basen pomimo, że nie za duży spokojnie mieścił gości i nie było tłoku. Największe zastrzeżenia mamy do jedzenia, było monotonne i brakowało większej ilości owoców. Każdy z uczestników miał problemy żołądkowe spowodowane wodą, albo jedzeniem. Poza tym turyści z Anglii zachowywali się bardzo głośno na basenie i w nocy gdy wracali z nocnej imprezy. Ochrona słabo reagowała na ich wybryki, 2 noce mieliśmy nie przespane z powodu wrzasków i hałasu.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udana z zastrzeżeniem.
Halina Żurakowska 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWczasy udane,z pewnym mankamentem. Otóż przez cały pobytu w hotelu rozchodziła się nieprzyjemna woń fekaliów.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Szybkie wakacje
wika1232003 28.04.2026 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąLot przebiegł świetnie bez żadnych zarzutów ,opieka rezydenta na najwyższym poziomie . Bardzo duży plus że był w hotelu Polski język Jedzenie nie do końca nas przekonywało mogło by być lepsze . I szkoda że brak komunikacji miejskiej od Laganas
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
miły pobyt
DARIUSZ, MARKI 26.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąfajny pobyt w tym hotelu smacznie i czysto , blisko do centrum . fantastyczne animatorki Zuzia i Natalia przemiłe , zawsze uśmiechnięte zasługują na solidną premię
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jedzenie do poprawy
MossHave 31.05.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parze4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Majowy wypoczynek
Marta 30.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiPobyt byłby w pełni udany, gdyby nie wszechobecna muzyka puszczana przy basenie od 10.00 do 23.00. Muzykę słychać było także w pokojach, mimo zamkniętych okien. Było to bardzo męczące i irytujące. Korzystaliśmy też z czterech masaży, ale nie wszystkie były satysfakcjonujące, Pani masażystka jakby pierwszy raz robiła np. masaż kamieniami. Posiłki były przyzwoite , miła obsługa.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna lokalizacja hotelu
Dominika, Piekary Śląskie 18.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel nieduży, pokoje urządzone nowocześnie. 2 baseny hotelowe, niestety codziennie dochodziło do sytuacji, gdzie goście (głównie Polacy) „rezerwowali” sobie leżaki przed śniadaniem, więc w okolicach godziny 10 nie było szans na znalezienie wolnego leżaka. Obsługa hotelowa nic z tym nie robiła. Hotel posiada super lokalizacje jeśli chodzi o zwiedzanie wyspy, jak i życie nocne do którego było kilka minut pieszo, a dzięki temu na terenie hotelu można było odetchnąć od gwaru. Blisko pięknej piaszczystej plaży, niestety hotel nie posiada swoich leżaków na plaży. Oferta all inclusive nie należała do najbogatszych, ale nikt nie ma opcji, żeby ktoś chodził głodny. Snack bar był w formie restauracji w której zamawia się dania, które można było jeść na innych posiłkach. Niestety biuro podróży zorganizowało tak loty, że wymeldowanie z hotelu następowało o godzinie 11, a zbiórka na autokar na lotnisko była dopiero 17h później! Więc byliśmy zmuszeni do wykupienia kolejnej doby za 80 euro.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ekskluzywny ośrodek kolonijny
Joanna, Katowice 26.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel nowy, ale jak stwierdził mój nastoletni syn, wyglada jak ekskluzywny ośrodek kolonijny, położony przy jednej z wjazdowych ulic do miasta, co było odczuwalne w pokojach od tej strony. Ja poprosiłam o innych pokój, dostałam boczny od ulicy i było ok. Dwa baseny, bez ryczącej muzyki (dla mnie to ogromny plus) bez zjeżdżalni, leżaki dostępne cały czas. Hotel składa się z kilku niewysokich piętrowych budynków. Mam wrażenie, ze gdzieś został popełniony błąd w projekcie, bo powietrze między budynkami po prostu stoi, co powoduje, że nie da się nawet wieczorem złapać oddechu. Hotel współpracuje z jednym z barów przy plaży, gdzie goście hotelowi mogą korzystać z leżaków (bezpłatnie). Wiem, ze tam nie wrócę, ale uważam, ze było co najmniej przyzwoicie.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ocena pobytu w White Olive Elite Laganas
Marek, BIELSKO BIALA 14.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeOcena pobytu niestety na ocenę 4 w skali do 6 a miało na to wpływ kilka dla nas bardzo ważnych rzeczy na pierwszym miejscu jedzenie niestety dostateczne w porównaniu do klasy 5 gwiazdkowej to chyba trochę za niska jakość jedzenia , woda w kranach niestety nie była słodka przez co duży dyskonfort, plaża dostateczna i duża nieczystości w koło hotelu jak i na plaży...
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świeża Oliwka
Hubert, Warszawa 29.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel otwarty 11 dni przed naszym przyjazdem. Nowoczesny, dobrze wyposażony, czysty, ale z pewnością nie 5 gwiazdkowy jak nas zapewniano. 5 minut do fajnej piaszczystej plaży, która bije zabudowane terakotą baseny na głowę. Najgorszym elementem jest jedzenie - mały wybór dań, ciągle to samo, dla dzieci bardzo ubogie menu, mała jadalnia. Ale generalnie fajny hotel - 4 gwiazdkowy. Większość gości to Polacy 😀