Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wypoczynek
Dorota, Wrocław 26.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymihotel bardzo i piokoje bardzo czyste obsługa dobra,jedzenie dosyc dobre troszke za mało urozmaicone potrawy .czesto te same posiłki .Mało kuchni Greckiej ,wygladało tak jakby kuchnia byla nastawiona na gosci z Anglii,bardzo malo owocow. Bylo dosyc fajnie tylko goscie /mlodzież z Angli bardzo glosna i za bardzo rozrywkowa. Wiec na odpoczynek to ten hotel nie za bardzo.....Ale hotel bardzo ładny i czysty...
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w White Olive Elite Laganas
Agata 25.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeW hotelu White Olive Elite byliśmy od 13 do 20 lipca 2025 Pokój był wygodny, czysty, codziennie sprzątany, wyposaży w niezbędne sprzęty. Ocena wyżywienia jest zawsze subiektywna, ale biorąc pod uwagę to. że był to nasz siódmy raz w Grecji i że jest to hotel 5 gwiazdkowy, oceniamy nisko. Jedzenie często było zimne, ograniczony wybór dań, niektóre potrawy nam nie smakowały. Okolica nie przypadła nam do gustu. Po wyjściu z hotelu czuć nieprzyjemny zapach kanalizacji. Laganas bardzo głośne, mało,,greckie".
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety tylko dobry
Joanna 04.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel niestety mnie rozczarował. + fantastyczna, pomocna, uśmiechnięta obsługa; czyste, ładne pokoje; czyste baseny z dużą ilością wygodnych leżaków; - otoczenie hotelu; droga na plażę; jedzenie; rozrywki wieczorne a właściwie ich brak. Lepsze drinki można zakupić za 5€ w hotelowym barze. Internet działa ale niestety słabo, recepcja informuje że nie można dopłacić dla zapewnienia lepszej jakości, pomimo że jest taka informacja na stronie. Wyspa cudowna!
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólnie o wszystkim
Jeżyk 19.08.2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiOgólnie hotel na dobrym poziomie, jedzenie bardzo smaczne, w miarę czysto. Szampan na przywitanie. (znajomi nie dostali) Teraz minusy: -słona woda w kranie - od hotelu dostajemy tylko jedną butelkę wody na cały pobyt. -problemy z uciszeniem pijanych gości kąpiących się w nocy w basenie ( wystarczy wezwać policję bo łamią regulamin) - 3 dni nie wymieniono nam ręczników (powodów nie znamy, a nie lubimy się awanturować w recepcji)
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel grecja odpoczynek
Andrzej Roman, GLINIK 21.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel ładny, kameralny,jedzenie średnie a muzyka ciągła głośna na basenie bardzo uciążliwa.animacje słabe zarówno przy basenie jak i wieczorem brak muzyki na źywo do tańczenia. Nie polecam są fajniejsze hotele w grecji
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
white olive elite lagnas
ADAM, JASKRÓW 04.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel czyste pokoje bardzo ładne kameralny z 400m od plaży tylko lokalizacja przy kanale burzowym daje się odczuć w niektóre dni wieczorami w postaci przykrego zapachu . Jedzenie w miarę można coś sobie wybrać raczej pod Anglików ,dużym plusem jest kawa herbata wino piwo dostępne do każdego posiłku . Kilka razy muzyka na żywo brak aktywności sportowy typu boisko do tenisa czy siatkówki brak miejsca . Pobyt oceniam na 4
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Urlop w White Olive Elite
Miroslaw, Ruda Slaska 02.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel jest bardzo fajny czysty,teren poza hotelem taki sobie podobnie plaża .Jedyny duży minus to brak leżaków hotelowych na plaży a inni oferują leżaki w cenie 20€ za dwa leżaki .
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
sierpień 2019
Malgorzata 12.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel nowy oddany do użytku na początku lipca 2019. W hotelu 95% stanowią turyści z Polski, pozostali to niewielka grupa turystów z Grecji, Włoch, Francji i młodociani z Wielkiej Brytanii. Hotel ewidentnie w zainteresowaniu rodzin z małymi dziećmi w wieku od kilku miesięcy do kilku lat. Z tego też względu nie polecam hotelu osobom, którym krzyki i płacz dzieci przeszkadza.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
UDANE WAKACJE
Aga 19.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPobyt raczej udany , jednak hotel nie jest jeszcze w pełni przygotowany . Braki i niedociągnięcia , rekompensują pokoje i sam obiekt , który z racji tego , że jest nowy , jest czyściutki i nowoczesny. W recepcji hotel jest prezentowany jako obiekt 4-ro gwiazdkowy , a nie 5-cio . Mamy wrażenie ,że potrzebuje jeszcze czasu na ,,złapanie wiatru w żagle" może za rok . Na teraz oceniamy nasz pobyt na cztery . Sama wyspa jest piękna , co rekompensuje ewentualne niezadowolenie .
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt 25.04 - 02.05.2025
Małgorzata Wiesława, OLSZTYN 05.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel nowy, ale niestety wymaga odświeżenia i co najmniej kilku napraw, drobnych remontów. Kafle przy basenie w kilku miejscach pęknięte , kratki ściekowe ze śladami rdzy , studzienka ściekowa na chodniku hotelowym przy zejściu nad morze niebezpieczne wyższa od powierzchni, przechodząc ludzie zaczepiają obuwiem , grozi przewróceniem i kontuzją . W łazience listwy metalowe pod prysznicem rdzewiejące , woda wylewa się na łazienkę. Jak na 5* to trochę kiepsko . Może miałam zbyt duże oczekiwania jak na nowy hotel i do tego własności Rainbow. Obsługa hotelu zbyt głośna , ok. 7:00 kilka osób sprząta okolice obu basenów głośno się przy tym nawołując się , pokrzykując , połowa pokoi hotelowych ma okna właśnie na baseny. Wyżywienie niezłe , każdy znajdzie coś dla siebie , zdecydowanie europejskie z kilkoma elementami greckimi. Brakowało w ciągu tygodnia chociaż jednego posiłku regionalnego np. kolacja , obiad szefa, gotowanie na żywo czy potrawy ewidentnie greckie lub nawet z Zakynthos. W hotelu brakuje chyba prawdziwego meangera , który ogarnąłby to co możliwe aby klienci czuli się dobrze czy choćby zaopiekowani . Szczególnie dziwnym było to , że przybyliśmy do hotelu ok. 6:00 , rzeczywiście mogliśmy korzystać w ramach all inclusive ze wszystkiego ale pokoje pomimo ,że były w conajmniej części dostępne dostaliśmy ok. 12 13 . Nie wiem czy to początek sezonu czy natura tubylców. Hotel z pewnością nie dla rodzin z dziećmi i klienci w czasie zakupu wyjazdu muszą być o tym informowani. Byłam bez dzieci , ale wielu rodziców było po prostu rozczarowanych. W czasie pobytu nie można było korzystać z plaży , bo nie była przygotowana , nie było leżaków ani parasoli. Traci się na renomie kiedy w restauracji hotelowej o 5 * na obiad - lunch wchodzi się w stroju kąpielowym i pareo, stroju kąpielowym i ręczniku, mężczyźni w podkoszulkach czy "żonobijkach" Absolutnie nie przeszkadza mi to w barze przy basenie ale w restauracji ? Na drzwiach jest informacja , ale tak mała i nieczytelna , że dla osób typu "luzak" idealna aby nie zauważyć i uznać za niebyłą. Obsługa w barze , restauracji bardzo uprzejma , przyjazna , pomocna , uśmiechnięta i zasługująca na bardzo wysoką ocenę .Mówiąca po angielsku i nawet próbująca mówić po polsku , ucząca się podstawowych słów, starająca się spełnić wszystkie życzenia i oczekiwania. Zakynthos to przepiękna wyspa , bardzo dużo zieleni , cudne morze i wspaniałe krajobrazy. Z całą pewnością godna zobaczenia . Pogoda jak na przełom kwietnia i maja super , 20 - 26 stopni , czasami trochę wietrznie ale na to nie mamy żadnego wpływu.