Kategoria lokalna 3
0.5/6
Stary śmierdzacy stechlizną hotel. Jedzenie to totalna porażka. Stare odgrzewane po kilka razy np. Z lunchu na kolacje. Zupa ta sama na lunch potem na obiad i ta sama na następny dzień. Owoce do wyboru to tylko pomarańcza. Na śniadanie pomidor, ogórek i ser a na lunch i kolacje to samo tylko zmieszane. Ludzie notorycznie chodzili z talerzami bo znajdowali w jedzeniu różne przedmioty. Złożyłam skargę u rezydentki i nie było żadnego odzewu. U menadżerki hotelu po tym jak w frytkach znalazłam kawałek metalowej blachy. Mój 9 miesięczny syn zatruty byliśmy z nim w szpitalu. Ja jestem do struta. Kategorycznie nie polecam. Wręcz ostrzegam przed tym hotelem.
DOMINIKA - 19.06.2019
5/6 uznało opinię za pomocną
0.5/6
Hotel bardzo brudny, w łazience wanna niechlujnie pomalowana białą farbą, zero wentylacji.
Magda - 21.07.2019
2/4 uznało opinię za pomocną
0.5/6
Kochani hotel późny Gierek , brak prysznica , klimatyzacja dział tylko w nielicznych pokojach i jest tak zagrzybiona że brud kipi,łazienka wielkości szafy , aby wyjść to bez mała trzeba wejść do wanny . Hotel na śniadanie serwuje zawsze to samo czyli albo jajko na twardo , albo jajecznica , albo omlet . Obiady zawsze udko z kurczaka . Na kolacje czasami zdarzy się coś innego . Po awanturze z rezydentem (pyskatym ) jadłyśmy obiady zawsze na mieście . O ciepłym jedzeniu to tylko można pomarzyć , Hotel totalna porażka i nie zasługuje na organizowanie wczasów . Największą odpowiedzialność ponosi Rainbow , który nawet nie sprawdza warunków jakie są w hotelu. Wczasy za 2500 okazują się dwa razy droższe skoro trzeba się żywić na zewnątrz. Od tego hotelu jak najdalej uciekajcie .
Kasia - 22.07.2021
4/6 uznało opinię za pomocną
0.5/6
Jedzenie tragiczne, pokoje znośne, na terenie hotelu gniazda os, użądlenie już pierwszego dnia, na terenie hotelu opuncje figowe - owoc z kolcami, szczególnie nie polecam na wypad z dziećmi. Barman nie podaje tego co się zamawia. Podczas posiłków odbywa się w hotelu malowanie, zapach farby.
Paulina - 31.08.2019
2/2 uznało opinię za pomocną