Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne wakacje!
Katarzyna, Kraków 23.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiKameralny hotel godny polecenia. Nowoczesny budynek, bardzo czysty. Pokoje również nowoczesne, codziennie sprzątane. Pomocna i sympatyczna obsługa na wysokim poziomie. Jeśli ktoś lubi spokój i ciszę na pewno będzie zadowolony, gdyż hotel praktycznie nie zapewnia animacji, muzyka w ciągu dnia jest nienachalna, 2 razy w tygodniu odbywały się wieczory z muzyką na żywo. Duża ilość leżaków, nie ma mowy o bitwie o miejsca. Jedzenie bardzo smaczne, choć powtarzalne. Najsłabszym punktem hotelu jest w mojej ocenie lokalizacja. Samo Laganas, oprócz tego, że ma fajną plaże, to brzydkie i imprezowe miasto. Hotel jest usytuowany na jego obrzeżach, dzięki czemu nie słychać przy zamkniętych drzwiach balkonowych hałasów w nocy, ale widok z okna - jeśli nie dokupisz opcji widoku na basen - to droga, krzaki lub coś co kiedyś było rzeczką. Generalnie jestem bardzo zadowolona z pobytu i chętnie do niego wrócę
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobrze
Kamil, Głowaczów 12.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel położony blisko morza, obsługa hotelowa na wysokim poziomie, dbają o czystość. Jedzenie znakomite. Polecam !
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Excellent 😍
Rafal 08.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeSwietny hotel 😊Pyszne jedzenie 😀 Wspaniala organizacja calego pobytu 😊😊🤗 Cudowna wyspa 😀 Goraco polecam😃😃😃
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na Zakynthos
Katarzyna, Warszawa 12.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKolejne udane wakacje zorganizowane prze Rainbow - myślę już o nastepnych. Szybki przelot troszkę ponad 2h, szybki transfer 15 minut i przemiła obsługa w hotelu tak się zaczęło, a później tylko milej. Tydzień zleciał nie wiadomo kiedy. Wyspa jest przepiękna, skałki, woda i oczywiście żółwiki :-), polecam wycieczkę stateczkiem na wyspę żółwi, przepiękne widoki. Wypad na wyspę ślubów też udany. Sam pobyt w hotelu bardzo przyjemny. Wolne leżaki, miejsce w basenie, kawa, napoje gazowane, woda bez żadnych ograniczeń, samemu można sobie było nalewać :-) (piwko i winko też) pozostałe przygotowywane przez obsługę, która była bardzo sprawna. Bardzo dobre jedzenie, codziennie coś innego. W restauracji bardzo sprawna obsługa, nigdy nie zabrakło, jedzenia, talerzy czy sztuców. Jedyny malutki minus, to, że mieliśmy pokój od strony ulicy i niestety było słychać kłady, a jeżdżą na nich całą nic :-( Polecam Hotel w 100%
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byliśmy bardzo zadowoleni!
Kamila 22.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeCzytając opinie z różnych portali mieliśmy mieszane uczucia. Natomiast po przyjeździe, wątpliwości od razu się rozwiały. Gdy dojechaliśmy o 11:00, pokój nie był jeszcze gotowy ale nie było problemu z pozostawieniem bagażu, aby móc korzystać już z atrakcji hotelu, ponieważ niezależnie od tego o której przylecimy i o której wylatujemy, z opcji all możemy korzystać od momentu wejścia do momentu wymeldowania. Obsługa przemiła, w żadnej części hotelu pod tym względem nie mieliśmy zastrzeżeń. Pokoje czyste, codziennie sprzątane i wymieniane były ręczniki. Tutaj polecam dopłacić do widoku na basen ponieważ te bez widoku w większości są od strony rzeczki, która nie pachniała najpiękniej. Jedzenie, czytałam dużo opinii na ten temat, ale dla nas jedzenie na plus. Fakt, że dania w większości się powtarzały, szczególnie śniadania, ale raczej pod względem dla mnie dodatków. Na obiad Zawsze był ryż, makaron, frytki. Zmieniały się mięsa i sosy do makaronów. My nie potrzebowaliśmy bardziej doprawionych, czasami lekko brakowało soli ale zawsze można było dosolić we własnym zakresie. Warzywa i owoce świeże. Dość skromny wybór deserów. Drinki wchodzące w all w większości nam smakowały. Tu też plus dla obsługi bo można się dogadać i sobie troszkę je pomodyfikować. Napoje, piwo i wino samoobsługa. Kawa i herbata dostępna przez cały dzień, podczas posiłków a także na barach przy basenach. Położenie hotelu w tym mieście dla nas na plus. Jest na uboczu więc nie słyszeliśmy imprez z centrum. Z lotniska transfer trwał 10 minut. Do plaży 300 metrów, ale idąc obok rzeczki która czasami troszkę śmierdziała, ale na pewno są też inne drogi prowadzące na plażę, my nie sprawdzaliśmy. Biorąc pod uwagę każdy aspekt byliśmy naprawdę zadowoleni.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było fajnie
EWA, Gorzów Wielkopolski 26.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel bardzo czysty, ładny, jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, nie ma do czego się przyczepić.okolica cicha, plażą szybko można było dojść do miasteczka obok, gdzie jest sporo sklepów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grecja - Zakyntos - Laganas
Małgorzta Gdańsk 21.06.2024 | Tagi: 46-55 lat, samemuBardzo miła obsługa pracowników hotelu , są pomocni z uśmiechem na twarzy . Jedzenie bardzo dobre dużo świeżych warzyw i owoców , duże urozmaicenie. Pokoje czyste , codziennie sprzątane, hotel jest nowy. Bardzo dobra lokalizacja na skraju Laganas , z małym spacerkiem do plaży. Zakytos jest wyspą 100% turystyczną z kultem pięknych zółwi Careta ,które na rejsie się widzi w wodzie. Z plaży rozciąga się piękny widok na lazurową wodę i wyspę żółwi ,która ma również kaształt żółwia oraz góry. Goście w hotelu to głównie Polacy To wszystko składa się na dobry wypoczynek i dobry relaks. Polecam. Chętnie tam wrócę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje życia
Elżbieta, Bełchatów 21.06.2022 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąHotel WHITE OLIVE ELIT LAGANAS spełnił wszystkie moje oczekiwania. Pokoje bardzo ładne, przestronne ,czyste. Pełne wyposażenie w łazience. Każdego dnia sprzątane, w łazience wymieniane ręczniki. Jedzenie wyśmienite-szwedzki stół z ogromem wyboru posiłków. Obsługa miła i pomocna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
EKSKLUSIVE HOTEL
Aleksandra 06.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel na bardzo wysokim poziomie 6 gwiazdek jak dla mnie jedzienie obledne zawsze doniszone alkohol bardzo dobrej jakosci, pokoje nowoczesne dziennie sprzatane
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
udane wakacje
Magdalena, Żurawica 27.09.2020 | Tagi: 36-45 lat, w parzeSpędziliśmy wakacje w tym hotelu w okresie 19-25.09.2020 r. Hotel super, jedzenie pyszne, drinki rewelacyjne, nieoszukane. Obsługa miła, uśmiechnięta, pokoje sprzątane codziennie. Leżaki dla klientów hotelu na plaży bezpłatne. Polecam wycieczkę objazdową wyspy i zatokę wraku, wrażenia niezapomniane. Jedynym minusem jaki był to ten, że w dniu 18.09.2020 r. spędziliśmy cały dzień na lotnisku w Atenach ze względu na szalejący cyklon, zero absolutnie zero zainteresowania ze strony Rainbow, zero kontaktu totalnie nic zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Po dziesięciu godzinach pobytu na lotnisku dostaliśmy super hotel w Atenach, który załatwiły linie lotnicze i to w części zrekompensowało ten niesmak.