Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Reset, Relaks i Regeneracja
Edyta, Olszyna 31.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel spełnił wszystkie moje oczekiwania: urozmaicona, smaczna i lekka kuchnia, uśmiechnięta i pomocna załoga, perfekcyjna czystość, cisza po 22.00 , bliskość morza...niczego więcej nie trzeba, żeby zrealizować 3xR.Chętnie tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udane wakacje
Sławomir 22.07.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper wakacje, wspaniały wypoczynek w fantastycznym hotelu. Bardzo dobra obsługa wakacji przez Rainbow - od rezerwacji do wylotu z Grecji.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wyjazd
Rodzinka z Warszawy :) 29.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo czysty, codziennie sprzątany. Basen głębokość 1,5 m. Leżaki zajmowane wcześnie, ale obsługa zdejmuje ręczniki, więc zawsze coś się znajdzie. Jedzenie smaczne, duży wybór, śniadania trochę powtarzające się, dni tematyczne - kuchnia z różnych krajów. Pokój przestronny, ładna czysta łazienka, sprawna klimatyzacja, polskie kanały w TV choć czasami problem z internetem. Plaża 300 m od hotelu, piękna, szeroka, piaszczysta. Morze płytkie na odległość 60 m, bez jeżowców, leżaki bezpłatne w barze Caretta Caretta. Wyjazd super, bez problemów, odpoczynek pełną parą. Polecamy wynająć samochód na objazd wyspy i wycieczkę do Kefalonii (wyspa nieopodal). Dzieci nie za wiele w hotelu, animacje są - ale bez szału, natomiast na plaży super zabawa, polecamy pieszą wycieczkę na wyspę Cameo (ślubów) 30 min drogi, nie zrażać się morzem - trzeba przejść w wodzie 150m.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam jak najbardziej
DANIEL 25.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWszystko zgodnie z opisem. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Duży wybór jedzenia podczas każdego posiłku. Mimo lokalnych alkoholi wszystko smakowało, a barman nie owijał w bawełne i lał normalne, wręcz mocniejsze drinki. Bezproblemowo z check-in'em i check-out'em.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspomnienia
Sara, --- 17.10.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąWitam Spędziłem w tym miejscu 12 dni -do niczego nie można się przyczepić . Wszystko ok. Miejsce jako niezła baza wypadowa.Może muzyka na terenie hotelu nie ciekawa , pewnie ze względu na pandemię .Pani animatorka super .Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
MARCIN, WARSZAWA 12.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper hotel. Wszystko nowe i czyste. Wygodne przestronne pokoje. Pyszna kuchnia. Super obsługa Rainbow(rezydentów,przelot)Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczny pobyt
Paweł, --- 29.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy z żoną w hotelu w przedostatnim tygodniu września i cieszę się, że zignorowałem komentarze o niedobrym i zimnym jedzeniu gdyż kompletnie się nie sprawdziły. Jedzenie było zróżnicowane (od owoców morza po każdego rodzaju mięsa, dania wegetariańskie, a nawet świeże churrosy) i przepyszne! ;) Obiady i kolacje nie powtarzały się podczas całego pobytu. Pokoje nowoczesne, czyste, codziennie sprzątane. Warto dokupić z widokiem na basen gdyż najbliższa okolica hotelu nie jest zachwycająca. Leżaki na basenie zawsze dostępne, drinki w ofercie all inclusive nie ograniczały się do lokalnych alkoholi i były smaczne, dostępny ekspres do samodzielnego przygotowania kawy czy herbaty oraz keg z piwem i winami. Plaża kilka minut spacerkiem od hotelu, piaszczysta, idąc nią w lewo mijamy gniazda żółwi natomiast w prawo dojdziemy na wyspę ślubów Cameo :) Hotel sam w sobie dość niewielki, ale elegancki i nowoczesny. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to brakuje mu trochę zieleni ale nie jest to żaden problem :) Pogoda pod koniec września świetna do zwiedzania, w ciągu dnia około 26 stopni, poranki i wieczory chłodne. Ogólne wrażenia z hotelu bardzo pozytywne dlatego z czystym sumieniem bardzo polecam! Gdyby ktoś miał dylemat albo nie mógł sobie pozwolić na kilka wycieczek to zdecydowanie warto wykupić rejs na Kefalonię, wyspa jest po prostu zachwycająca! :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White Olive Elite Laganas
GRZEGORZ, Jarocin 02.10.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBardzo fajny i miły hotel, ze wspaniałymi i czystymi pokojami. Zakwaterowanie, usługi i bar super. Pyszne i smaczne jedzenie, piękne baseny oraz przyjazny personel ! Blisko plaży Laganas. Spędziliśmy tam wspaniałe wakacje :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Drugi raz Zakynthos to za mało....
WANDA, BYTOM 30.06.2022 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąTo mój drugi pobyt na Zakynthos z biurem podróży Rainbow. Tym razem z rodziną . Cała nasza czwórka była zachwycona naturalnym pięknem wyspy, morze cudne ,mieniące się kolorami turkusu ,błękitu i szmaragdu. Sam hotel spełnił nasze oczekiwania wyniesione z oferty biura. Obsługa hotelowa super , jedzenie smaczne , nikt wg mojej oceny nie powinien wychodzić z jadalni głodny. Dzięki za serwowane owoce morza. Pokoje bardzo dobrze wyposażone , codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Klimatyzacja bez zarzutów. Duży plus dla rezydentów i pilotów wycieczek. Hotel mogę polecić każdemu z zamkniętymi oczyma. Faktycznie jeżdżę z tym biurem od kilkunastu lat i dziękuję mu , że jest z nami. Wanda czerwiec 2022
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny Hotel
AGATA, Toruń 10.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzePolecam Hotel White Olive Elite w Laganas. hotel nowoczesny, najlepszy w okolicy Laganas. Pyszne jedzenie. Codziennie coś innego. Śniadania trochę monotonne. Doskonała lokalizacja. Jedyny minus to BRAK jakichkolwiek animacji w ciągu dnia oraz wieczorem. Pani animatorka podczas pobytu co 2 dzień pracowała w innym miejscu, jak już była w Hotelu to raz dziennie prowadziła animacje pod postacią wodnego aerobiku.