Opinie o White Olive Elite Laganas

Kategoria lokalna: 5

5.4/6
(1213 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ekstra, fajnie nadzywczajnie:)

    Adrian, Warszawa 16.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Polecam jeszcze raz polecam. Mega fajny hotel a przede wszystkim kameralny z super lokalizacją a także smacznym jedzeniem. Rezydenci full professional. Wycieczki fakultatywne coś niezapomnianego i uwierzcie że warto akurat wykupić je u rezydentów na miejscu w hotelu bo zawsze jakaś zniżka się trafi fajna i napewno nie wyjdzie drożej jak będziemy chcieli to załatwić na własną rękę bo takich rzeczy ciekawych historii napewno nie usłyszycie takic ciekawych historii. RAZ JESZCZE GORĄCO POLECAM:)))

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Piękne plaże Zakynthos

    Wojciech, Dąbrowa Białostocka 13.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Miły urlop w nowoczesnym hotelu, bardzo miła obsługa , pyszne jedzenie, pokoje codziennie sprzątane,naprawdę godny polecenia. Wad nie znalazłem,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lipiec

    Agnieszka, Wałbrzych/ Wielkanoc 02.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel w najwyższym standardzie, obsługa bardzo miła, w recepcji pani Justyna Polka. Wyżywienie różnorodne.Przepyszne ciasta, torty

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udane wakacje

    Marzena z rodziną. 30.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecamy z czystym sumieniem. Blisko do morza. Do centrum 5 min spacerkiem. Dużo barów i restauracji gdzie można smacznie zjeść. Jest to hotel dla osób, które chcą odpocząć i zrelaksować się. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Ręczniki codziennie zmieniane. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Piękne miejsce

    Nina, Poznań 08.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Warto odwiedzić ten hotel ze względu na jego dobre położenie, miłą obsługę i smaczne jedzenie. Pokoje były sprzątane codziennie. Hotel jest niewielki, ale ma wszystko, co potrzebne.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Gorąco polecam

    Agnieszka, Nowe Gulczewo 25.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel spełnił moje oczekiwania, bardzo czysto, pokoje nowoczesne, wyżywienie urozmaicone i dobre. Hotel położony blisko plaży i dwóch atrakcyjnych miejsc do których można dojść pieszo czyli zatoka żółwi i wyspa miłości. Wycieczka zorganizowana na wysokim poziomie, rezydent był do dyspozycji gości co nie jest oczywiste w innych hotelach. Wszystkim gorąco polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wspaniały wyjazd

    Anna, Sianów 20.01.2020 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Serdecznie polecam wyjazd do tego hotelu z ekipią Rainbow. Był to mój pierwszy raz z tym biurem podróży i wiem, że nie ostatni. Solidni rezydenci, ciekawe oferty wycieczek dodatkowych i przepiękne miejsce.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje

    Izabela, Bratkowka 02.06.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Pobyt w hotelu White Olive Elite Laganas upłynął niestety bardzo szybko. Pokoje są w bardzo wysokim standardzie, obsługa na najwyższym poziomie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zadowolona

    Anna 01.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wspaniały hotel. Czyste pokoje codziennie sprzątane,fajne baseny. Dobre i urozmaicone jedzenie, pyszne drinki. Cała obsługa przemiła. Morze i plaża piękne można spotkać żółwie. Blisko do centrum

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wakacje

    Dominika 28.06.2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel bardzo ładny, jedzenie bardzo dobre, wyspa przepiękna😀 obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta,hotel blisko plaży . Na basenie codziennie leci fajna muzyka, drinki mocne 😊