Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny wyjazd
J&B 15.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeSpędzilismy bardzo przyjemne dni w hotelu. Hotel nowy, minimalistyczny design taki jaki lubimy, swietna obsluga - bardzo mili ludzie zarówno pracujący w restauracji, barze , po serwis dbajacy po porządek. Polecamy pokoje z widokiem na basen, w tych od ulicy przy otwartym oknie jest hałas. Ale w koncu to wakacje i sezon😀
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczesne greckie wakacje:)
JADWIGA MARZENA, ZABRZE 17.05.2022 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąSuper hotel, jedzenie przepyszne, różnorodne. Żałuję, że nie wykupiłam na 2 tygodnie:) Jadwiga
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Elite Laganas
Alicja, Koszalin 08.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJeśli szukasz miejskiego, nowoczesnego hotelu że znacznym jedzeniem ten hotel jest dla Ciebie. Chętnie wrócimy ponownie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam.
Renata 11.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeSzczerze polecam tę lokalizację oraz hotel na przedsezonowy urlop. Piękna grecka wyspa. Czysty, utrzymany w nowoczesnej stylistyce hotel. Przestronny pokój. Profesjonalny personel. Temperatura idealna do zwiedzania. Bardzo dobre i różnorodne wyżywienie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne wakacje
Justyna , Lwówek Śląski 20.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWakacje w hotelu White Olive Elite Laganas zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Począwszy od lokalizacji usytuowanej bardzo blisko lotniska- zaledwie 15 minut drogi autokarem, w pobliżu pięknego portu oraz wyspy ślubów do której prowadzi malownicza trasa brzegiem plaży oraz przez plantacje oliwkowe. Obsługa hotelowa zasługuje na ogromny szacunek. Pokoje przepiękne, bardzo wygodne i nowoczesne, sprzątane codziennie łącznie z wymianą ręczników. Jedzenie przepyszne, jeszcze na żadnym z pobytów nie spotkałam się z tak różnorodną i przepyszną ofertą dań. Owoców morza przesyt. Daję temu hotelowi maksymalną notę gdyż w pełni na nią zasługuje. Polecam wakacje w tym hotelu każdemu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wspaniale!
Katarzyna, Kobyłka 28.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeprzemiła obsługa, zróżnicowane jedzenie (chociaż osoby wege nie zjedzą za wiele...); blisko do plaży. Polecam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wielkie Greckie Wakacje
Hanna, Mściszewo 23.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt zaplanowany w sierpniu odbył sie we wrześniu. I to był ..🎯. Temperatury dawały możliwość zwiedzania i podziwiania wyspy, hotel i jedzenie tam serwowane🤌. Skorzystaliśmy też z wycieczki VIP północ południe i mogliśmy zobaczyć prawdziwe życie Greków i piękne plaze, no i oczywiście wrak;) Wakacje cudowne, ach i och. Zakochaliśmy się w Grecji🥰
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gold Medal - White Olive Elite Laganas
Dorota, Kłodzko 03.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel Wite Olive Elit Laganas w 100% spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższył. Zaczynając od pokoju, który był nowoczesny, obszerny, klimatyzowany, dobrze wyposażony. Podziękowania do pań sprzątających, które codziennie dbały o czystość pokoju i niezbędne akcesoria. Kuchnia i posiłki - to WIELKI PLUS tego hotelu. A było ich aż 3 - śniadania, lunche i kolacje. Jak ktoś miał ochotę mógł skorzystać z dodatkowych przekąsek. Na każdym posiłku była olbrzymia różnorodność dań i każdy mógł wybrać coś siebie. Jak tylko jakieś danie się kończyło, kelnerzy natychmiast je uzupełniali. Warto też podkreślić BARDZO SZEROKI wybór napojów, od klasycznej kawy i herbaty, po dystrybutory z dostępem do wody, słodkich napojów oraz wina i piwa. Obsługa kelnerska zasługuje na SPECJALNE PODZIEKOWANIA, bo była miła, profesjonalna i perfekcyjna. Bar z drinkami pracował praktycznie cały dzień, ale dla przyjemnością było skorzystać z jego usług wieczorem, po długim spacerze po plaży. Obsługa przygotowywała różnorodne drinki z prędkością światła. Za co też należą się im podziękowania. Ja jestem szczególnie wdzięczna i kieruję serdeczne podziękowania do Pani Agnieszki za indywidualne zajęcia strechingu. Pani Agnieszka z Panią Wiktoria profesjonalnie, z zaangażowaniem i uśmiechem prowadziły też zajęcia Zumby i aerobik wodny, w których z wielką chęcią codziennie uczestniczyłam. 300 metrów od hotelu znajduje się piaszczysta plaży, po której można spacerować kilometry w lewą "żółwiową" stronę (po tej stronie żółwie Caretta, Caretta składają swoje jaja) lub w prawo (w kierunku restauracji, barów i dyskotek). Woda w morzu jest krystalicznie czysta. Pogoda codziennie gwarantowana. A jak ktoś lubi korzystać z basenu, to taki jest przy hotelu. Pierwszy raz korzystałam z hotelu z opcją all inclusive i jestem pod dużym, pozytywnym wrażeniem. Gorąco go rekomenduję.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zachwyceni!
Justyna 05.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel jest nowy, nowocześnie urządzony. Pokoje i łazienki czyste, codziennie sprzątane. Pani, która sprzątała pokój 4015 bardzo miła😀. Jedzenie świeże, różnorodne. Zadowoleni będą dorośli i dzieci. Teren hotelu jest bardzo zadbany, codziennie sprzątany. W barach pracują fajni ludzie i do tego robią pyszne drinki. Bar z przekąskami też super. Czas spędzony na leżaku przy basenie należał do bardzo przyjemnych. Aerobik prowadzony przez chłopaków z Polski super😀. Leżaków wystarczy dla wszystkich. Polecam wycieczki fakultatywne. Magiczne Zante VIP pozwoliło zobaczyć wyspę z innej strony. Przewodniczka Martyna ma niesamowitą wiedzę i super opowiada. Nadaje się do tej roboty idealnie! Plaża szeroka, długa i piaszczysta. Woda ciepła i przyjemna. Opieka Rainbow od wylądowania aż po wylot. Wszystko super dopięte. Cała wycieczka na wysokim poziomie, aż się nie chciało wylatywać. Dziękujemy całej załodze Rainbow i WO💙
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Znakomity urlop!
Dominika, Wrocław 16.08.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parzeZ pełną odpowiedzialnością polecam ten hotel! Czyściutko (codzienne, dokładnie sprzątanie wraz z wymianą ręczników), czyściutki i zadbany basen i część wypoczynkowa, wszystko nowe, nowocześnie urządzone, komfortowe. Obsługa przemiła, uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Jedzenie pyszne, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, świeże, apetycznie podane.