Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowny urlop
Beata, Chorzów 16.05.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel świetny, zarówno czystość, jak i obsługa. Posiłki smaczne, urozmaicone. Jedynie śniadania przygotowane pod angielskich gości, czyli jajka , bekon, fasola. Jeśli ktoś lubi na słodko to wybór miał szeroki: rogaliki, jogurty, płatki itp. My osobiście nie lubimy. Obiady i kolacje bez zarzutu, z snack baru nie korzystaliśmy więc nie mogę się wypowiedzieć. Plaża bardzo blisko. W lewą stronę idąc z hotelu rozciąga się długa, dzika bez tłumów ( przynajmniej w maju) , w prawo leżaki. Niektóre bary oferują je za darmo pod warunkiem zamówienia u nich czegoś do picia lub jedzenia. Do centrum wyspy kursuje autobus ( 1,6 euro od osoby w jedną stronę) przystanek nieopodal hotelu. Wróciliśmy taksówką, które stoją tuż przy głównej ulicy w Zante. Cena do hotelu 13 euro. Na postoju jest tablica, która wyświetla cennik do poszczególnych kierunków na wyspie. Uczciwie polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
przyjemny wypoczynek
Ewa, --- 19.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePrzyjemny odpoczynek po wycieczce objazdowej, hotel wysokiej klasy, nowoczesny z przepysznym jedzeniem.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
100% zadowolenia
ANDRZEJ, BIELSKO-BIAŁA 07.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel spełnił nasze oczekiwania ,pokoje czyste ,zadbane, jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie...blisko do morza co sprzyja spacerom .Obsługa bardzo miła ,nie ma problemów z porozumieniem się z obsługą hotelową .Na miejscu możliwość wypożyczenia samochodu, co pomaga w łatwym przemieszczaniu się po wyspie i zwiedzaniu ciekawych miejsc widokowych.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniałe wakacje !
SLAWOMIR, STRZYZOW 28.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper hotel, jedzenie dobre i smaczne,czysto, obsługa bardzo miła i pomocna, blisko plaża.Największe podziękowania należą się pracownikom hotelu, byłem po wrażeniem ich pracy i uprzejmości wobec gości. Jedyną uwagę mam do pracy rezydenta. Dziękuje pilotowi wycieczki fakultatywnej, który opiekował się uczestnikami od wejścia do autokaru aż do jego opuszczenia przed hotelem.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniale wakacje
Renata, Rzeszów 24.08.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąPierwszy nasz wyjazd na all-inclusive wakacje nie rozczarowal nas. Hotel bardzo ladny, nowy i czysty. Pokoje i lazienki sprzatane codziennie, klimatyzacja dziala bez zarzutu. Jedzenie urozmaicone i bardzo smaczne. Plaza piaszczysta, woda bardzo ciepla i czysciutka. Naprawde udane wakacje, polecam wyspe Zakynthos i hotel White Olive Elite w Laganas.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastycznie
Agnieszka, Łódź 04.09.2020 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiHotel umiejscowiony blisko piaszczystej plaży, dostępne darmowe leżaki. Hotel nowoczesny, zadbany, elegancki. Suszarka, ręczniki, możliwość wypożyczenia dodatkowych ręczników na plaże. Posiłki pyszne, świeże, duży wybór. Wybrałam pokój standardowy (bez dopłat), który w zupełności wystarczył. Wifi w hotelu, działało bez zarzutów. Sejf w pokoju oraz takie rzeczy jak grzebień, szczoteczka do zębów czy żyletka do golenia :) Baseny cudowne, sporo leżaków.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Olive Elite Laganas
jarek 27.05.2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel jak na zdjęciu. Pokoje sprzątane co dzień. wymiana ręczników co dzień. jedzenie smaczne i urozmaicone. obsługa miła. wycieczki dobrze zorganizowane. opieka pilota perfekcyjne. polecam. blisko do plaży i sklepów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 29.08-5.09.2021
Michał, Katowice 25.09.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parzeUdany pobyt w komfortowym hotelu z przestronnymi pokojami i bogatym wyżywienie m All.Plaża kilkaset metrów od hotelu w lewą stronę szeroka i piaszczysta ,laguna szeroka na 200 m wgłąb z ciepłą i czystą wodą,polecam wycieczki fakultatywne na Kefalonię i Zante VIP .Ogólnie najlepszy hotel w Laganas
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Katarzyna, Szczecin 10.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiByliśmy w hotelu od 27 maja do 7 czerwca. Ogólne wrażenia bardzo dobre - przestronny pokój, duża łazienka z prysznicem, duży balkon z widokiem na basen. Codziennie zmieniane ręczniki, pościel. Jedzenie różnorodne, smaczne. Hotel chętnie wybierany przez Polaków oraz Anglików. Pod koniec pobytu zrobiło się trochę tłoczno ale przez cały pobyt brak jakichkolwiek problemów z dostępnością leżaków na basenie. Do plaży spacerkiem może 5 minut. Plaże w Polsce zdecydowanie ładniejsze - chodzi mi o piasek 🙂 . W okolicy sklepiki z podstawowymi artykułami, praktycznie wszystko na wyciągnięcie ręki. Do centrum miejscowości maksymalnie kwadrans spacerkiem. Hotel mogę śmiało polecić i sam chętnie bym tam wrócił.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel wart polecenia
Anta 30.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPrzebywalismy w hotelu white Olive Elite Laganas przez 2 tyg. we wrzesniu z niemowlakiem. Jechalismy tam z mieszanymi uczuciami po przeczytaniu opini (najpierw kupilismy wycieczke, pozniej czytalismy opinie o hotelu). Na szczescie zostalismy pozytywnie zaskoczeni. Hotel jest nowoczesny, czysty, nie wyeksploatowany czy zniszczony. Pokoje fajnie urzadzone, z balkonem. W kazdym z nich znajduje sie ekspress kapsulkowy Nespresso ( za to ogromny plus). Miejsca „publiczne” czyli lobby, restauracja, miejsce przy basenie rowniez bardzi przyjemne, urzadzone w dobrym guscie. Jedzenie smaczne - sniadania - tak jak w innych miejscach typowe - na slodko i slono, lunche i kolacje - zarowno kuchnia grecka, jak i wloska czy innych regionow. Kazdy mogl znalezc cos dla siebie. Negatywne opinie o jedzeniu dosc mocno nas zaniepokoily, ale jesli sie bardzo chce, to zawsze znajdzie cos do czego mozna sie przyczepic. My jednak jestesmy na tak w kwestii jedzenia. Obsluga hotelu - mega mili, pozytywni ludzie. Usmiechnieci, bardzo pomocni, przyjaznie nastawieni nawet do dziecka, ktore zabawiali, brali na rece, etc. Do plazy (ok 300 m od hotelu), droga wiedzie wzdluz kanalu, zbudowanego chyba na potrzeby wiekszej ilosci wody podczas ulew, przyplywu (byl podczas naszego pobytu 1 dzien mocno deszczowy i wietrzny i faktycznie, gdyby nie ta sluza, to woda plynelaby droga i zapewne podmywala okoliczne nieruchomosci). Moze nie wyglada zachecajaco, ale zupelnie nie powinna miec wplywu na ocene hotelu. Plaza dosc szeroka, lezaki bezplatne (niewielka ilosc, ale to i tak duzy pozytyw). Podsumowujac, hotel jest naprawde bardzo fajny, wart polecenia. Zwlaszcza, ze w okolicy jest chyba jednym bardziej luksusowych obiektow.