Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsze wakacje na Greckich wyspach
Maria, Wrocław 29.10.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parzeTo już mój drugi pobyt na Zakynthos i jednocześnie w hotelu white olive elite. Wszystko oceniam wzorowo, a w dodatku obsługa hotelu bardzo serdeczna, szczególnie w tych trudnych latach 2020 i 2021 dali z siebie wszystko żeby zapewnić nam wspaniały pobyt na najwyższym poziomie. Dziękuję ❤️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
MARTA 06.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parzePolecam hotel i miejscowosc Laganas, wakacje bardzo udane.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rainbow jest OK
Sławomir 23.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWszystko fajnie, rezydent pomocny, hotel ma dobre pokoje ale jedziecie coraz słabsze. Plaża fajna, wyspa też.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 5.08.22 do 12.08.22
Jarosław, Radom 22.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper jedzenie, lokalizacja, nowy hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
kasia i przyjaciele
KRZYSZTOF, Mieszków 17.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiwitam, jestem wymagającym klientem i mogę gorąco polecić ten hotel, bardzo dobre położenie, cisza i spokój mimo tętniącego życiem Laganas, do plaży krótki spacer skąd niedaleko około 50 minut plażą wyspa ślubów, widoki nieziemskie, pokoje bardzo czyste, panie w recepcji pomocne i bardzo uprzejme, jedzenie przepyszne, brawo za serwowanie dań w snack barze, alkohol dobry, jedyny mankament podawany w plastiku, najlepsza animatorka Natalia, jest niesamowitą młodą kobietą, no i wyspa przepiękna, gorąco polecam niezdecydowanym
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje
Marta, Huta Stara B 17.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąZ całego serca polecam ten hotel. Lokalizacja blisko morza. W hotelu czysto, pokoje sprzątane codziennie. Na recepcji jest osoba z Polski co daje komfort w komunikacji. Kuchnia bardzo dobra, duży wybór potraw oraz deserów, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa na najwyższym poziomie , zawsze uśmiechnięta i pomocna. Hotel posiada dwa basenu oraz brodzik dla dzieci. Serdecznie polecam !!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mega hotel
Anna Maria, Strzelce Krajeńskie 27.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel zasługuje na swoje 5 gwiazdek w każdej kwestii( położenia, obsługi, czystości czy jedzenia). Bardzo polecam pobyt na wyspie i wycieczki; Ateny - cudne, ale tylko w towarzystwie Gizeli, samodzielne sterowanie motorówką- mega doświadczenie, a do tego w doborowym towarzystwie Agnieszki, Piotra i Marcelinki. Kto nie ma pomysłu na najbliższy wypoczynek to koniecznie proszę odwiedzić Zakynthos z biurem Rainbow.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Atrakcje w hotelu
Mateusz 01.10.2021 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiBardzo fajny hotel. Zawsze czysto, miła obsługa i smaczne posiłki. Na dużą pochwałę zasługuje Pani animatorka Gosia! Bez niej po prostu nad basenem w hotelu byłoby nudno. Codziennie aerobik, gry i zabawy, a na koniec piłka wodna. Tylko szkoda ze tak mało gości hotelowych chciało sie bawić razem z nami
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel
White olive Elite Laganas 💪 22.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo dobry hotel, pyszne jedzenie, przemiła i pomocną obsługa która podnosi rangę hotelu o gwiazdkę do góry. Pokoje przestronne i sprzątane co dziennie, dwa baseny które orzeźwią w upalny dzień . Animatorki dbające o dzieci aby miło i aktywnie spędziły czas na terenie hotelu a i dorośli pograją w jednym z basenów w piłkę wodną. Podsumwując hotel świetny, ludzie świetni, Zakhintos świetne...na pewno wrócimy!!!🔥🔥🔥🏖️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tygodniowy wypoczynek
Grażyna, Warszawa 13.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePomimo że musialam korzystać z pomocy lekarza ( służba zdrowia ocena bardzo dobra), pobyt oceniam pozytywnie. Hotel , wyżywienie, obsługa, ładny i funkcjonalny pokój, codziennie sprzątany, wygodne łóżka , zmiana pościeli, codzienna wymiana ręczników absolutnie bez zastrzeżeń i bardzo wysoka ocena. To również rekompensowało trzydniowe opady deszczu co również utrudnio korzystanie z wycieczek fakultatywnych. Polecam również zaproponowaną przez to biuro podróży opcję ubezpieczenia. Szybka reakcja po zgłoszeniu zdarzenia zorganizowanie transportu i wizyty.