Opinie o White Olive Elite Laganas
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajne Wakacje
Sebastian, Konin 07.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel spełniał nasze oczekiwania. W restauracji duży wybór potraw , ryb, owoców morza, Obsługa hotelu na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dobra praca i serwis dziewczyn z Polski, szczególnie w recepcji hotelowej (Dominika ! ) Sprzątanie pokoju codziennie i wymieniane ręczniki hotelowe. Szczególne dobrze oceniamy formule allinusive od pierwszej minuty przybycia do hotelu do ostatniej minuty wyjazdu z hotelu . Bardzo polecam ! Hotel na bardzo dobrym poziomie szczególnie dla Par, Rodzin z dziećmi o singli . Dobre położenie w centrum imprezowej miejscowości Laganas oraz przy plaży gdzie żółwie Careta Careta znoszą jaja i zakładają gniazda lęgowe. Dodatkowe atuty to transfer na lotnisko 15-20 minut. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu zorganizowanego przez Rainbow Tours ! Sebastian z Rodzinka
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 15.05.2025-22.05.2026
Anna Cecylia, Wałbrzych 23.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel położony w spokojnym miejscu Laganas, dla nas to duży plus .Do plaży króciutki spacer.Minus za brak leżaków hotelowych na niej. W hotelu czystość i obsługa na najwyższym poziomie,choć pokoje wymagają odświeżenia.Wyżywienie bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie cos dla siebie , cały czas uzupełniane.Duży wybór słodkości.Dwa bary serwujące napoje .Animacje codziennie.Wieczorami muzyka na żywo.Pobyt bardzo udany.Polecamy
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warto bo hotel dobry.
Andrzej, Szczecin 23.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeFajny hotel - problemem jest dobra plaża , bo do niej jest dosyć daleko ( ok. 300-400 m). Brak hotelowej plaży i za 2x leżak+ parasol trzeba zapłacić 20 euro za dzień . Nie radzę kupować fakultatywnych wycieczek z Raibow bo te same wycieczki, też z polskim przewodnikiem kosztują w miejscowych biurach ( po polsku umieją) o połowę mniej. Rainbow by się wstydziło aż takiej chciwości !!!.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje Maj
Sandra, Rybnik 17.05.2022 | Tagi: do 25 lat, w parzeSuper hotel, jedzenie bardzo dobre. Blisko do morza, co jest ogromnym atutem! Bardzo miła obsługa i pomocna. Polecamy z całego serca.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Racjonalna ocena
Krzysztof, grojec 19.10.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBez zastrzeżeń
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobry hotel polecam!
Anna 30.06.2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel spełnia wszelkie wymogi czystości, dobrej obsługi, wyposażenie pokoi czy urozmaicenia posiłków. Blisko do plaży, choć oczywiście jest to Grecja i wokół hotelu bród
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Artur, Ciechanów 19.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNiedaleko szeroka piaszczysta plaża z łagodnym zejsciem. Przejrzysta czysta woda. Na plaży można napotkać gniazda żółwi careta careta. Blisko hotelu przystanek autobusowy, wypożyczalnie aut i kładów, sklepy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajne wakacje maj-czerwiec 2024
Beata, 11.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel super, jedyny minus to pokoje od strony ulicy. Akurat taki pokój mieliśmy. Ruch panuje 24 godziny na dobę. Obsługa, szczególnie w restauracji, na szóstkę, wszyscy bardzo mili i uczynni. Jedzenie urozmaicone, codziennie coś nowego, mały minus, to brak świeżo wyciskanych soków, chociaż pomarańczy na drzewach bardzo dużo. Pyszne ciasta i lody do oporu, a także owoce do każdego posiłku. Morze przepiękne z bardzo czystą i ciepłą wodą. Laganas też spełniło wszelkie oczekiwania, od rozrywki do ciszy i spokoju. Ogólnie pobyt wart polecenia. Przyszłe wakacje też Grecja.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel White Olive Elite Laganas
SYLWIA, WARSZAWA 01.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel ładny, niezbyt duży. Ogólne wrażenie pozytywne począwszy od obsługi, poprzez pokoje, czystość, baseny, leżaki ( zawsze były dostępne co niestety nie jest oczywiste w różnych hotelach ). Miło spędzony czas z rodziną. Były także animacje prowadzone przez polskich animatorów, ale były również dwa wieczory - jeden z muzyką na żywo i drugi z muzyką grecką i tańcami. Jedyną wadą było niestety jedzenie, ale to już zależy od indywidualnych potrzeb. Ogólnie wyjazd uważam za udny.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sigha Sigha
ADRIAN 25.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy z żoną poza wysokim sezonem. Hotel bardzo spokojny, w tygodniu dwie atrakcje (być może w okresie czerwiec-sierpień jest ich więcej) Grecka noc, świetna, muzyka na żywo i zapraszanie gości do tańca. Z drugiego wieczoru nie skorzystaliśmy. Położenie hotelu, całkiem spoko, praktycznie wszystko "rzut beretem" wokół. Spacerki wieczorkiem były super. Jedzonko było pyszne, śniadania trochę monotonne, ale były to moje ulubione pozycje. Napoje z dystrybutorów, więc nie robiły wielkiego szału. Szkoda, że były "zamykane" na noc. Drinki w ofercie allinclusive były znośne (nie uważam się za konesera, ale nie ma co narzekać), natomiast płatne były o wiele bardziej dopracowane i cieszące oko. Na powitanie otrzymujemy dużą butelkę wody, opcjonalnie można dokupić na recepcji większą ilość. Na wejściu, polecam włączyć i sprawdzić klimę, bo potrafi wydawać dźwięki w środku nocy, podejrzewam, że były jeszcze przed przeglądem. Pokoje sprzątane co drugi dzień (porządnie), natomiast delikatnie codziennie. Ręczniki (ku mojemu zaskoczeniu) wymieniane codziennie. Dwa baseny na obiekcie, jeden z wydzielonym brodzikiem dla najmłodszych. Leżaków było sporo, ale to pewnie dlatego, że nie było pełnego obłożenia. Ręczniki przy depozycie 10€ były super, polecam korzystać. Obsługa bardzo uprzejma, recepcja również (dla mających problem z angielskim - pracuje tam jedna Pani z Polski) W ogólnym, wypoczynkowym rozrachunku, wyjdziecie mocno na plus jak skorzystacie z wakacji w tym hotelu (mówię oczywiście, poza sezonem) Skorzystaliśmy jeszcze z jednej wycieczki fakultatywnej Wkradł się drobny minus, no ale do końca się nie dowiemy kto zawinił Mimo prośby, by przydzielono nas do tego samego autobusu, ze znajomymi z hotelu WO Premium - mimo, że zostało to potwierdzone obustronnie przez rezydentów, w dniu zakupu tej wycieczki - niestety się to formalnie nie udało. Udało się wykorzystać okazję, gdy dwójka innych osób się spóźniła, i wtedy dopiero zostaliśmy przepisani tak jak chcieliśmy.