Opinie o Zante Village
Kategoria lokalna: 3
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinny wyjazd do zante village
Amadeusz, Warszawa 19.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną-dobre jedzenie -mila obsługa -dobrze działająca klimatyzacja -ogromny basen w porównaniu do innych hoteli w okolicy -basen dostosowany do potrzeb małych dzieci -komprezydenci I piloci -dobra obsługa oraz animacje dla dzieci w trakcie wycieczek fakultatywnych organizowanych przez rainbow -piaszczyste plaze -odległość do plaży (trzeba iść ok 15min) -mała częstotliwość kursowania busa na plażę zmusza do spacerów -hotelowe wifi w wyniku oszczędności ma mocno ograniczony zasięg -za małe deski klozetowe względem muszli -napoje oraz soki są w zasadzie syropem glukozowo fruktozowym którego dzieci nie chcą pić -alkohole niskiej jakości wino należy pić z dużą ilością lodu -mało urozmaicone I ubogie Kids menu
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny hotel w dobrej cenie
Łukasz, Iwanowice 21.11.2016 | Tagi: 26-35 lat, w parzeMogę polecić hotel z czystym sumieniem.Byliśmy od 30.09 do 07.10.2016r. Średnia temperatura w tym terminie to 25 stopni Celsjusza. Pierwszy dzień pobytu był chłodniejszy bo 23 stonie, natomiast w pozostałe dni powyżej 25 Stopni. Ostatni dzień to załamanie pogody 21 Stopni, ale tylko do południa, potem było znacznie cieplej. Trafiliśmy na super pogodę. Zwiedzajcie jak najwięcej bo wyspa jest magiczna i ma wiele do zaoferowania!Czytając opinie innych użytkowników byłam przerażona, myślałam, że będa to najgorsze wakacje a okazały się najlepsze spośród wszystkich na których byłam !Hotel w pełni spełnił moje oczekiwania. Kupiliśmy go w bardzo dobrej cenie i w tych pieniążkach okazał się super! Przede wsztstkim hotel czysty i zadbany, dla normalnych ludzi, nie oczekujących luksusów w niewielkim budżecie. Posiada największy basen na wyspie.Większość złych opini piszą osoby niedoinformowane, to co czytałam okazało się na miejscu nieprawdą. Poniżej pełna recenzja Chciałabym kiedyś wrócić do tego hotelu i powtórzyć ten wpaniale spędzony czas w hotelu i podczas zwiedzania wyspy. Żałuję, że nie wykupiliśmy 2 tygodniowych wakacji, bo jest sporo atrakcji.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grecja na spokojnym relaksie
DANIEL, ZGORZELEC 25.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąW Grecji bylem wielokrotnie. Hotel oceniam średnio, To co było napisane, że monotonne jedzenie, to prawda lecz nie wyklucza, że bardzo dobre. Cała obsługa bardzo miła i wszystko realizowane prawidłowo. Ogólnie zorganizowanie dojazdu z i do lotniska perfekcyjne. Pobyt tam ma swój klimat, jeżeli chce się odpocząć bez utrapień to polecam.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zante
Piotr, Piaseczno 29.08.2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper wypoczynek, Na wstępnie zajmę się jedynym minusem pobytu - był ona za krótki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :). Hotel w porządku... bez szału, ale i tragedii nie było. Kto liczy na luksusy, niech szuka dalej. Pokój czysty, choć widać, że lata świetności ma za sobą. A z drugiej strony - do pokoju tylko witało się na noc. Personel bardzo uczynny, otwarty, uśmiechnięty. Jedzenie (wybór dań) nie umywa się do poziomu z Turcji czy Egiptu, ale smaczne - osoby nie wybrzydzające zawsze coś znajdą dla siebie (choć córka - niejadek miała kłopot :) ). Do najbliższej plaży spory kawałek (piechotą dobry kwadransik) - z hotelu kursuje busik, który dowozi do plaży. Fajne animatorki (dwie polskie dziewczyny) organizowały czas dzieciakom, ale i dla starszych też organizowały sporty wodne. W hotelu 80 % to towarzystwo znad Wisły, więc dla niektórych to zaleta, dla innych wada :) .
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry z plusem
Leszek 11.07.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel zasługuje na porządną czwórkę z plusem. My otrzymaliśmy duży, przestronny pokój dla 2 dorosłych i 3 dzieci na parterze. W cenie mieliśmy łóżeczko dla dziecka oraz 2 dostawki dla dzieci. Poza tym duże wygodne łóżko małżeńskie. W pokoju lodówka, duża szafa, toaletka z lustrem, mniejsze szafki. Łazienka troszkę nadjedzona zębem czasu. Wśród wczasowiczów słyszane były opinie, że to najgorszy element pokoju, choć dla nas była akceptowalna. Do pokoju przynależał balkon, vis a vis basenu. Balkon duży, ze stolikiem i czterema krzesłami. Balkon przydatny do przechowywania sprzętów plażowych (materace, koła etc.), a także suszenia ręczników czy stroi kąpielowych. Klimatyzacja, w okresie w którym byliśmy (do 1.7) dodatkowo płatna. WIFI jest w lobby hotelowym, zaś w pokojach niedostępne (pomimo, że zgodnie z ofertą miało być). Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane itd. Ogółem hotel bardzo dobrze utrzymany, codziennie sprzątany teren wokół obiektu, basen czyszczony itd. Wszystko, w naszej ocenie dobrze dograne, pięknie wyglądające palmy przy basenie, korzystnie wyglądające oświetlenie na około basenu - po prostu super. Posiłki 8-10, 13.00-14.30 i 19.00-21.00. Wyżywienie przy dłuższym pobycie (2 tygodnie) dość monotonne. Śniadania w zasadzie to samo, choć duży wybór (pieczywo, mleko, płatki, miód, dżem, krem czekoladowy, ser, szynka, jajecznica, jajko gotowane, parówki, fasolka, boczek, pieczarki, feta, sałata, ogórek, pomidor, babka, sok, woda, herbata, kawa, brakowało naleśników czy rogalików dla dzieci). Obiad i kolacja (zupa, pieczywo, sałatki, ziemniaki w oliwie, ryż, makaron, jakieś mięsa, warzywa, ryby). Ogółem posiłki dla dorosłych zjadliwe, każdy znajdzie coś dla siebie, choć - jak to w Grecji - wszystko pływa w oliwie. Dla dzieci niekoniecznie. Naszym brakowało standardowych frytek czy pizzy, czy naleśników lub rogalików na śniadanie (chyba każde dziecko zje). W trakcie 2 tygodniowego pobytu nie było tych "rarytasów" ani razu. Przekąski w ramach opcji All inclusive (kilka godzin dziennie) to wyłącznie kanapki (dość skromnie, o ile można to nazwać w ogóle przekąskami). Napoje i alkohole w opcji All standard - nic szczególnego. 4 rodzaje drinków, wódka, gin, raki, ouzo, rum, brandy, wino, piwo, woda, cola, sprite, soki. Kilka godzin dziennie lody (z reguły 3 lub 4 smaki). Super basen hotelowy, duży, różne głębokości, brodzik dla dzieci (wydzielony). Na około basenu leżaki i parasole bezpłatne, choć "rezerwowane" często przez gości z wyprzedzeniem. Hotel położony w spokojnej okolicy, na obrzeżach miejscowości. Okolica kolorowa, zielona. Warto wybrać się na spacer w przeciwnym kierunku niż plaża, np. wśród gajów oliwnych (w lewo na główną drogę po wyjściu z hotelu, potem pierwsza w prawo i od razu zaraz po skręcie w lewo - ciągną się wiele kilometrów). Do plaży spacer około 10 minut (choć z dziećmi trochę dłużej). 4 razy dziennie dowozi bus hotelowy (10.00, 13.00, 14.30, 18.00). Plaża bardzo ładna, zagospodarowana (leżaki, parasole, rowerki itd.), strzeżona (ratownik). Obok port, z którego wypływa statek na różnego rodzaju wycieczki (biuro Golden Dolphin). Wzdłuż plaży restauracje. Plaża piaszczysta, w wielu miejscach łagodne zejście do morza, płytko na odległość 50-100 m. Super dla dzieci. Miejscowość w dzień pusta, ale wieczorem tłoczna, gwarna itd. Dużo restauracji, sklepów, wypożyczalni samochodów itd. Ogółem bardzo fajna mieścina. Każdy znajdzie coś dla siebie, choć jak wskazałem wieczorem tętni życiem. Korzystnym cenowo sklepem wydaje się być Spar (około 1 km od hotelu). Przystanek autobusowy do stolicy około 150 m od hotelu. Autobus kursuje kilka razy dziennie. Rozkłady na stronie ktel-zakynthos.gr. Rezydent bywał w hotelu, choć nie miałem z nim kontaktu. Przy zakupie wycieczek fakultatywnych (obojętne czy u Rainbow'a czy u podmiotów miejscowych, np. Golden Dolphin, Zante Magic Tours) warto zwrócić uwagę na czasy dojazdu (do portu, który hotel jest pierwszy obsługiwany, a który na końcu etc.). Może się bowiem zdarzyć, że np. Zante Village będzie pierwszy odbierał osoby na wycieczkę, a na końcu odwoził, co wiąże się z dodatkową trasą rzędu 1-1,5 h w jedną stronę. Przed wycieczką (dzień przed) można zamówić lunch box w recepcji. Ogółem obiekt oceniam na dobry plus.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt 11-25-07-2014
Magdalena, Leszno 25.07.2014 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel polecam rodziną z dziećmi , połowa gości to Polacy, animacje także odbywają się w języku polskim.Pokoje nie są rewelacyjne ale na ilość czasu w nich spędzaną w zupełności wystarczą. Duży basen, plac zabaw, spokojna okolica. Bus hotelowy punktualnie dowozi do plaży. Jedzenie moim zdaniem typowo greckie , rzeczywiście mało urozmaicone, ale jak dla nas ok.Mega duży plus za opiekę medyczną ( niestety musieliśmy skorzystać z wizyty lekarza , która została zorganizowana w ciągu godziny od zgłoszenia).Jeżeli jest taka możliwość polecam zwiedzanie wyspy skuterem, przepiękne widoki.Wycieczki dużo tańsze na mieście , zdarzają się biura gdzie dziecko 5 letnie korzysta gratis.Warto zabrać środek na komary, ponieważ w nocy bardzo dokuczają,choć nie każdej. Wieczorem zdarza się tez czasami chłodny wiatr.Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pozytywna
Adam, 28.07.2015 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWróciliśmy z Zante Village w ostatni piątek tj 24.07.15. Hotel spełnia wymagania jak na przypisaną kategorię. Do plusów należy: miejsce położenia, kompleks basenów, pokoje ( czyste i co 2 dni sprzątane przez przemiłe Greczynki ), jedzenie wystarczające ( bardzo dobre pieczywo, zawsze sałatki, feta, tzatziki ). Dodatkowo zawsze coś można sobie dobrać. Głodnym się nie chodzi. Napoje w barze tak ja kategoria. Szału nie ma ale zawsze możesz wziąć ile chcesz. Barman - Odyseusz - przemiły i zawsze uśmiechnięty. Do minusów należą: niestety niektórzy POLACY ( zachowanie bez komentarza: nic się nie podoba, jedzenie do d...y, upijać się cały dzień to jedyne motto, wulgarni i głośni, no ale jak bydło z obory wypuścisz to się nie dziw ) Pozostałe nacje ( Belgowie, Czesi, Anglicy ) bez zastrzeżeń ( chociaż stanowią góra 15% ). Ogólnie polecam hotel dla rodzin z dziećmi. Nie będziecie zawiedzeni. Wycieczki z ZANTE MAGIC TOURS są wyśmienite !!!
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zante Village
Iwona, Czerwionka - Leszczyny 19.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeChciałam pochwalić biuro Rainbow za bardzo zorganizowane i dopięte wszystko na ostatni guzik. Jeśli chodzi o hotel typowe 3*,wymaga już remontu ale jest bardzo czystko, jedzenie dobre wielka robotę hotelu robi przepiękny basen i obejście przy hotelu. Obsluga bardzo miła i pomocna. Pani Ania obsługująca bar miła i sympatyczna. Ogólnie hotel godny polecenia bardzo swojska atmosfera. Pozdrawiam Iwona
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sylwia
SYLWIA, MILICZ 24.01.2026 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąhotel na uboczu,spokojna okolica śniadania codziennie to samo ale co można wymyślić innego, obiady i kolacje urozmaicone,co nas mile zaskoczyło to wystarczająca ilość leżaków przy basenie
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Karola wakacje 2025
Karolina 08.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel czysty, Pani codziennie sprzata i co dwa dni wymienia reczniki. Jedzenie smaczne ale kuchnia typoeo grecka, nie ma frutek ani jedzenia pod dzieci ale za to blisko mnostwo knajp gdzie mozna cos kupic. Lokalizacja fajna bo blisko ale daleko do miasta. Busik nad morze to ekstra sprawa. Oblsuga hotelu na plus. Basen mega duzy i bardzo czysty z niewielka iloscia chloru. Polecam.