Bałkański Gwiazdozbiór

5.3/6 (26 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bałkański Gwiazdozbiór
Galeria (11)
Bałkański Gwiazdozbiór
Bałkański Gwiazdozbiór
Bałkański Gwiazdozbiór
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.4
Pilot
5.9
Program wycieczki
5.4
Transport
5.7
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Monika 11.08.2019

Bałkany - jestem na tak!

Moja pierwsza wizyta na Bałkanach, którą mogę podsumować jako dużo wrażeń, piękne widoki, smaczna kuchnia i dobre wino! Wycieczka przez Albanię, Macedonię, Grecję i Kosowo z pewnością zadowoli osoby, które lubi aktywnie spędzić urlop, dowiedzieć się dużo i zobaczyć co najmniej kilka wart zobaczenia miejsc. Przed wyjazdem nie spodziewałam się, że krajobrazy Albanii czy Macedonii tak mnie zachwycą. Nigdy wcześniej też nie widziałam tak czystej wody jak w Macedonii. W programie uwzględniono wizyty w naprawdę ciekawych, nie tak oczywistych turystycznie miejscach jak małe miasteczko Kastoria w Grecji, czy tunele przeciwatomowe Hodży w Albanii. Piękne wrażenie robią małe, stare cerkwie oraz kościoły, których jest wiele na liście zwiedzanych miejsc - uwaga nie we wszystkich można robic zdjęcia. Kosowo to zdecydowanie najciekawsze wrażenia, gdyż ciężko przewidzieć co się tam zobaczy, a wyobrażenia mogą być odmienne od faktycznych wrażeń. Bardzo piękne, z wpływami zachodnimi, rozwijający się dzięki pracowitości mieszkańców kraj. Mocne punty programu zwiedzania to także lokalni przewodnicy. Historia byłych krajów Jugosławii jest niezmiernie ciekawa, a wycieczka ta daje możliwość jej poznania, wraz z poznaniem optyki mieszkajacych tam ludzi. Pogoda w lipcu była może nie najbardziej sprzyjająca do zwiedzania - było dosyć upalnie, ale program ułożony był tak, aby uczestnicy nie odczuli tego bardzo mocno. Klimatyzowany autokar, odpowiednio częste postoje czy sprawne przejazdy to też duży atut tej wycieczki. Nie mogę nie wspomnieć o przewodniczce - Pani Joannie. Poziom jej wiedzy, umiejętność jej przekazywania była znakomita. Warto skorzystać z wycieczki do Monastyru św. Nauma - naprawde niezapomniane wrażenia i przepiękne krajobrazy!

6.0/6

Wiesiek i Iwona 01.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Bałka

Wycieczka bardzo przyjemna ,mała grupa 24 osoby dobre hotele ,pyszne jedzenie i niesamowite widoki a wisienka na torcie była niesamowita P. Beata nasz pilot
Pokaż więcej opinii (24)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem