Bałtyckim Szlakiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 58 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Sigulda i Turaida • Tartu i uniwersytet • Tallin i zamek Toompea • Ryga i starówka • Rundale i pałac Birona • Góra Krzyży • Kretynga i Połąga • Kłajpeda i Mierzeja Kurońska • Kowno i Troki • Wilno i starówka

Terminy i ceny wycieczki 5

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Po południu przejazd przez Litwę, Łotwę. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Wieczorem przyjazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 700 km - z Warszawy).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Siguldy z ruinami zamku # oraz Turaidy # z grobem legendarnej Róży Turaidzkiej, drewnianym kościółkiem, wzgórzem Pieśni z rzeźbami postaci z ludowych pieśni łotewskich, gotyckim zamkiem biskupim. Wyjazd do Estonii. Po południu przyjazd do Tartu - zwiedzanie placu Ratuszowego, uniwersytetu, ruin katedry św. Piotra i Pawła. Wieczorem przyjazd do Tallina. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 450 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Ryga - 2, Tallin - 1, Bauska - 1, Kłajpeda - 2, Wilno - 1).
Pokoje
1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (NNW, KL, Assistance i bagażu).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przeprawy promowej na Mierzeję Kurońską, pokazu delfinów, rejsu statkiem w Trokach, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (200 EUR/os - pakiet świadczeń płatny na miejscu).Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/baltyckim-szlakiem/zakwaterowanie-bsz
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Dodaj opinię

4.8

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon