Savoy Othon

3.5/6 (5 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Savoy Othon
Galeria (11)
Savoy Othon
Savoy Othon
Savoy Othon
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Savoy Othon

3.5 / 6(5 opinii)
Atrakcje dla dzieci
0.5
Obsługa hotelowa
4.4
Plaża
4.5
Pokój
3.0
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
3.0
Sport i rozrywka
2.0
Wyżywienie
3.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Emilia Ewa, Warszawa 19.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Cudowny wyjazd :)

Wybraliśmy Savoy Othon że względu na cenę, lokalizację i dobre opinie. Kiedy dotarliśmy przestraszyły mnie: stara szafa, stara konsola, oraz stara łazienka, potem okazało się że łóżko jest wygodniejsze niż nawet w domu, że łazienka poza starością jest praktycznie i funkcjonalnie wyposażona i że prysznic jest jak bicz wodny masujący niczym w spa, pokój codziennie sprzątany i prawie codziennie wymieniana pościel, ręczniki i wyrzucane śmieci. Śniadania co dzień pyszne, kawa bardzo dobra, obsługa bardzo miła i pomocna. Wszystko to przemieniło hotel w naszych oczach na lubiany i wygodny. Pokój miał okno na wewnętrzny dziedziniec co okazało się naturalną klimatyzacją więc też na początku wada zamieniła się w zaletę. Po wyjściu z hotelu jest wiele sklepów, kantorów, restauracji lecz szybko też można było się przedostać na plażę i świetna to był baza wypadowa. Miasto ma wiele do zaoferowania atrakcji, form spędzania czasu, miejsc, których nie zapomnimy. Myślę, że jeszcze tu wrócę do Rio de Janeiro❤️

5.5/6

Joanna, Sławno 11.12.2018
Termin pobytu: listopad 2018

wielki pozytyw

Warunki przyzwoite, obsługa miła i bardzo pomocna. Niestety widok na galerię wewnątrz budynku niezbyt ciekawy, jednak, w zasadzie to nie było czasu na siedzenie w pokoju. Rio jest cudowne i nie ma czasu na siedzenie w hotelu. Trochę nudne śniadania, ale w miarę smaczne, mało warzyw, w zasadzie wcale, co dla osoby nie jedzącej mięsa było kłopotliwe.
Pokaż więcej opinii (3)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem