Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika

4.4/6 (54 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika
Galeria (11)
Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika
Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika
Bułgaria, Rumunia, Mołdawia - Czarnomorska Mozaika
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.2
Pilot
4.8
Program wycieczki
4.2
Transport
5.1
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Wojciech, Kwidzyn 08.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

ocena wyjazdu

Wycieczka dobrze zorganizowana i ciekawa. Dość długie przejazdy ale wynikające z rozległości zwiedzanego obszaru. Jedyne zastrzeżenia dotyczą transferu z hotelu na lotnisko. Zabrakło jednoznacznej informacji o pojeździe i jego oznakowaniu, co kosztowało nas dodatkowe 40 euro (taksówka podjechała około ustalonej godziny odjazdu z sugestią zabrania nas na lotnisko a w drodze okazało się, że nie jest opłacona przez Rainbow)

6.0/6

Agnieszka 09.08.2017
Termin pobytu: sierpień 2017

Odkrycie Rumunii

Bułgarię nadmorską już znałam - nie to było głównym celem wyboru wycieczki, choć z przyjmenością spędziłam prawie dwa całe dni w Warnie. Szeroko otworzyłam oczy na Rumunię: to co zobaczyłam i to co usłyszałam o tym kraju w czasie wycieczki pokazało jak małą i jak schematyczną wiedzę miałam o nim. Mimo upału, który nam towarzyszył i odbierał siły na jeszcze głębsze zanurzenie się w rumuńską przygodę, wróciłam zachwycona. Do Bukaresztu i do Jassów wróciłabym chętnie przy niższej temperaturze, to są przepiękne miasta , a dzięki widocznym szybkim inwestycjom zapewne staną się niebawem perłami. I chciałabym aby towarzyszył mi również wtedy w zwiedzaniu swoimi opowieściami o architekturze (i nie tylko) Pan Tomasz Ogiński - nasz rumuński przewodnik. O górach nie ma po co pisać, ich urody nie da się oddać od tak w zwyczajnym pisaniu. Jedzenie, wino, muzyka dopełniały przyjemność poznania tego kraju oraz sąsiedniej , dużo biedniejszej, ale bardzo gościnnej Mołdawii. Miłym akcentem było spotkanie z reprezentantką miejszości polskiej w autonomicznej Gaugazji. Polecam tym co lubią się pomęczyć w trasie aby odkryć coś nowego i to w Europie. Agnieszka
Pokaż więcej opinii (52)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem