Tallin

Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Sankt Petersburg

Wzgórze zamkowe, Wilno

Ermitaż, Sankt Petersburg

Peterhof, Sankt Petersburg

Cmentarz na Rosie, Wilno

Stare miasto, Ryga

Sobór św. Aleksandra Newskiego, Tallin

Petersburg

Stare miasto, Ryga

Katedra Najświętszej Maryi Panny, Tallin

Bursztynowym Traktem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 85 opinii )
Wycieczka autokarowa Wycieczka potwierdzona
Wilno, Ryga i Tallin • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • rejs po kanałach i Newie • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Pałac Jusupowa i Rasputin • Pałac Zimowy i Ermitaż • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • centrum biznesowe Łachta • twierdza Kronsztad • Peterhof i Wielka Kaskada

Terminy i ceny wycieczki 9

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wyjazd na Litwę. Po południu przyjazd do Wilna - spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem Adama Mickiewicza, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 500 km - z Warszawy).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na Łotwę. Po południu przyjazd do Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, luterańskim kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 300 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Wilno - 1, Ryga - 1, Petersburg - 4, Narwa - 1).
Pokoje
Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Wizy
Do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza.
Paszport musi być ważny co najmniej 180 dni licząc od daty rozpoczęcia imprezy; do Sankt Petersburga i obwodu Leningradzkiego wymagana jest bezpłatna e-wiza. W celu uzyskania e-wizy należy nie wcześniej, niż na 20 dni i nie później, niż na 4 dni przed wjazdem do Federacji Rosyjskiej wypełnić wniosek wizowy online na stronie https://electronic-visa.kdmid.ru/ zgodnie z instrukcją wizowania dostępną na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy (niezbędne będzie biometryczne zdjęcie w formacie JPEG, nie starsze niż 6 miesięcy licząc do dnia składania wniosku, bez ramki, w rozmiarze 3,5 x 4,5 cm i 20-35 kb, odzwierciedlające aktualny wygląd i naturalny kolor skóry, przedstawiające całą twarz, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, na jasnym tle, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę w jasnym ubraniu, bez nakrycia głowy i okularów, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami, w tle nie mogą znajdować się inne osoby czy przedmioty, niedopuszczalny jest efekt czerwonych oczu i cienie na twarzy). Po potwierdzeniu uzyskania e-wizy dokument należy wydrukować. Rainbow za dodatkową opłatą pośredniczy w uzyskaniu e-wizy (w tym celu podczas rezerwacji należy wypełnić panel wizowania i załączyć zdjęcie zgodne z powyższymi wymogami). Błędnie podane dane lub niewłaściwa fotografia mogą skutkować odmową wydania wizy lub jej anulowaniem na granicy. Brak lub anulacja wizy będzie równoznaczne z rezygnacją z imprezy zgodnie z OWU. W przypadku posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000 EUR, KR do 5000 EUR, NNW do 3000 EUR i bagażu do 300 EUR).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (200 EUR/os - pakiet płatny na miejscu), 3 obiadokolacji w Sankt Petersburgu (30 EUR/os - płatne fakultatywnie na miejscu).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/bursztynowym-traktem/zakwaterowanie-btr
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon