Tallin

Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Sankt Petersburg

Wzgórze zamkowe, Wilno

Ermitaż, Sankt Petersburg

Peterhof, Sankt Petersburg

Cmentarz na Rosie, Wilno

Stare miasto, Ryga

Sobór św. Aleksandra Newskiego, Tallin

Petersburg

Stare miasto, Ryga

Katedra Najświętszej Maryi Panny, Tallin

Bursztynowym Traktem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 77 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa Wycieczka potwierdzona
Ryga i Tallin • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Pałac Jusupowa i Rasputin • Pałac Zimowy i Ermitaż • rejs po kanałach i Newie • Peterhof i Wielka Kaskada • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • Psków i ikony • Wilno i starówka

Terminy i ceny wycieczki 3

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Litwę i Łotwę. Wieczorem przyjazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 670 km (z Warszawy)).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, luterańskim kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Po południu wyjazd do Estonii. Wieczorem przyjazd do Tallina. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 330 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Ryga - 1, Tallin - 1, Petersburg - 4, Rezekne - 1).
Pokoje
Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Wizy
Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza; w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy; prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetową https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania); 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami; informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx; w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy); w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt; brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU; w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz; instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy rosyjskiej (80 EUR/os. - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki); biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (200 EUR/os. - pakiet świadczeń płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki), cerkwi Zbawiciela na Krwi (ok. 300 rubli/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki), Muzeum Faberge (ok. 500 rubli/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki), 3 obiadokolacji w Sankt Petersburgu (30 EUR/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/bursztynowym-traktem/zakwaterowanie-btr
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Dodaj opinię

5.2

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon