Opinie o Cesarskie Miasta

5.2/6 (2006 opinii)
5.2/6
2006 opinii
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.8
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.4
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.6
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
  • 6.0/6

    Wspaniała wycieczka

    Z biurem podróży RAINBOW TOURS byłem pierwszy raz na wycieczce objazdowej i co- REWELACYJNIE !!!Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie w dużej mierze zasługa wspaniałej Pani pilot Sylwii, która dysponuje dużą wiedzą i umiejętnością jej przekazania.Autokar nowoczesny klimatyzowany z perfekcyjnym panem kierowcą dzięki czemu podróżowanie po Maroku nie było męczące.Maroko jest bardzo ładnym i przyjaznym państwem ze fantastycznymi widokami i zabytkami.Ale to samemu trzeba zobaczyć ,a do tubylców trzeba się przyzwyczaić co w miarę upływu czasu nie sprawia trudności.Wróciłem i już chciałbym jechać jeszcze raz tyle jest do zobaczenia

    Jan, KIELCE - 23.03.2015

    7/7 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Cesarskie miasta

    Wyjazd bardzo udany, jest trochę jazdy autokarem ale jest to zrozumiałe z powodu odległości. Niepotrzebne zwiedzanie miast gdzie zamiast zabytków które są w trakcie odrestaurowania i są tylko zdjęcia. Powinna nastąpić zmiana programu.

    Grzegorz, RUDA SLASKA - 03.10.2023  | Termin pobytu: wrzesień 2023

    3/4 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Polecam z całego serca

    Wycieczka cesarskie miasta Maroka to nasza pierwsza przygoda z biurem Rainbow i juz wiemy, że nie ostatnia. Po pierwsze przewodnik p. Krystyna Dąbrowska to chodząca encyklopedia wiedzy o Maroku i jego mieszkańcach. Dawno już nie miałam okazaji spotkać na swej drodze osoby, która z taka pasją i zaangażowaniem wykonywałaby swoja pracę. Rainbow dbajcie o p. Krystyne bo to brylant!!!! Jesli chodzi o program wycieczki to bardzo interesujący, pobyty w hotelach tez ok. Pewnie że nie są to hotele jak na pobycie, ale czysto, schludnie oragnizacja w hotelach na 6. Jeśli ktos waha sie czy jechać i ma jakieś obawy to z czystym sumieniem polecam. Kupujcie i jedźcie ta wycieczka to piekna przygoda z Marokiem. My wracamy jesienia na kolejna tym razem bedzie to Magiczne Południe :-)

    Joanna, Zduny - 28.05.2024  | Termin pobytu: maj 2024

    3/3 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Niezapomniane wrażenia i super pilotka

    Warto wybrać się do Maroka z Rainbow. Szczególnie wtedy, gdy wycieczkę pilotuje p. Katarzyna. Pani Kasia zawsze dostosowywała tempo do grupy. sprawdzała czy wszyscy są, pomagała przy kupnie, gdy pojawił sie problem (mówi po arabsku). Ponadto ciekawie opowiadała o kraju, który zdecydowanie różni się od naszegom.in. kulturą i sposobem postrzegania świata. A wycieczka Cesarskie miasta, to podróż po najciekawszych pod względem architektury i rzemiosła, miejscach Maroka. Przepiękne medyny z krętymi uliczkami i przyciągające uwagę, cudowne wyroby tamtejszych rzemieślników to tylko nieliczne atrakcje, które podziwiać można podczas wycieczki. Co ciekawe, mimo wielu punktów do zwiedzania, ta eskapada nie męczy. Serdecznie polecam :)

    Dorota J. - 08.10.2024

    3/3 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem