Cesarskie Miasta

5.3/6 (1632 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Cesarskie Miasta
Galeria (10)
Cesarskie Miasta
Cesarskie Miasta
Cesarskie Miasta
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Cesarskie Miasta

5.3 / 6(1632 opinie)
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.8
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.5
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.6
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa 17.04.2024

Cesarskie Miasta

Super wycieczka! Przewodnik- Pan Sebastian przekazał nam ogrom informacji. Bardzo doświadczony pilot opiekujący się grupą od początku do końca. Zawsze służył pomocą. Program bardzo bogaty. Hotele bez zastrzeżeń. Dzięki Panu Sebastianowi mogliśmy poznać w fantastyczny sposób cesarskie miasta. Bardzo polecam wycieczkę.

6.0/6

Aneta 05.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Cesarskie Miasta i wypoczynek

Naprawdę polecam szczerze objazd po Cesarskich Miastach. Super wrażenia. Każde miasto przedstawione przez Pana Sebastiana w szczegółach . Bardzo dobrze zna historię zwiedzanych miast i powstałych w dawnych czasach zabytkach. Z przewodnika jesteśmy bardzo zadowoleni, przekazał bardzo dużo cennych informacji o zabytkach, kulturze i pracy ludzi w zwiedzanych miastach. Każde miasto słynęło z innej pracy - wyprawianie skór, pudełka z tui, ceramika... Bardzo ciekawe miejsca i dużo czasu na odpoczynek, co jest przydatne w odległych przejazdach. Hotele w objazdówce, w standardzie, na wysokim poziomie podobnie jak i wyżywienie (bez ograniczeń), co było ważne zwłaszcza, że podróżuje się z dojrzewającym synem, który ciągle jest głodny. Co do hotelu Agador w Agadirze można by go wymienić na inny. Pościel i ręczniki nie dorównują standardem do pozostałych hoteli. Czarne, nie doprane, lepsze znajdywaliśmy w pozostałych Hotelach na podłodze. Koce na łóżkach poplamione, pokoje bure i ponure i okna się nie zamykały ze starości. Po za tym objazd uważam za bardzo udany i szczerze polecam.
Pokaż więcej opinii (1630)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem