All inclusive Maroko

Wakacje u bram Afryki – all inclusive w Agadirze

Marokański Agadir to jeden z najbardziej znanych kurortów nie tylko w kraju, ale i w całej północnej Afryce. Co roku turyści z całego świata ściągają tu, aby wypocząć na jednej z pięknych plaż, zażyć morskich kąpieli czy uprawiać różnego rodzaju sporty wodne. Agadir to miasto, które ciągle tętni życiem. Na co dzień mieszka tu około 350 tys. mieszkańców. Liczba ta oczywiście wzrasta w sezonie turystycznym. Ze względu na wielkość miasta możecie liczyć tu na bardzo dobre zaplecze hotelarsko-gastronomiczne. Wszędzie sporo jest barów, knajpek, restauracji i dyskotek. Jedno jest pewne, podczas all inclusive w Agadirze nie ma miejsca na nudę!

Ogromna, piaszczysta plaża – all inclusive w Agadirze

Do Agadiru przede wszystkim jednak przyjeżdża się, aby wypocząć na jednej z tutejszych plaż. Sprzyja temu również lokalny klimat, nieco chłodniejszy niż w głębi kontynentu, dlatego też idealny do plażowania. Temperatury w Agadirze wahają się pomiędzy 18 stopniami w lutym, 25 w czerwcu, a ponad 30 w lipcu czy sierpniu. Co ważne, słońce świeci tu przez ponad 300 dni w roku! Oprócz doskonałej pogody, na miejscu czeka na Was długa, 6-kilometrowa, szeroka, piaszczysta plaża. Wzdłuż plaży działają rozmaite kawiarnie i kluby oraz wypożyczalnie leżaków, parasoli oraz desek do windsurfingu. Jeżeli lubicie bardziej egzotyczne atrakcje, możecie np. wybrać się na przejażdżkę wielbłądem lub spróbować jet skiingu, czyli jazdy na nartach wodnych za motorówką.

Orientalna kuchnia – all inclusive w Agadirze

Wczasy all inclusive w Agadirze to również podróż przez smaki orientu. Marokańska kuchnia obfituje w pyszne warzywa, m.in. soczewicę, paprykę czy oliwki, a także jagnięcinę, drób czy owoce morza. Będąc w Agadirze, spróbujcie koniecznie świeżych ryb i owoców morza. Warto także zjeść prawdziwe tagine oraz harirę – słynną marokańską zupę. Po udanej uczcie możecie skosztować marokańskiej herbaty lub lokalnego wina.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon